Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 128 623 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 29 października 2026
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 1 128 623 zł – 1 815 528 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane polegające na remoncie budynku nr 746 w kompleksie wojskowym w m. Nowa Dęba

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane polegające na remoncie budynku nr 746 w kompleksie wojskowym w m. Nowa…”, wybierając ofertę wykonawcy WERDOM Sebastian Pytlak. Wartość umowy: 1 128 623 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 7 maja 2026
Wartość umowy
1 128 623 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 maja 2026

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaBrak unieważnień, oferty wykluczone z powodu niekompletnej dokumentacji formalnej.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WERDOM Sebastian Pytlak (Kolbuszowa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 128 623,17 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 1 128 623,17 zł do 1 815 527,59 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail