Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
142 428 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 142 428 zł – 153 516 złodrzucone: 7wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe parametry techniczne zestawu komputerowegp20%Termin wykonania zamówienia20%Cena40%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Zamawiający Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 142 428 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza PułaskiegoRadom, Mazowieckieopublikowano 6 maja 2026
Wartość umowy
142 428 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Giga Multimedia (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 142 427,85 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 142 427,85 zł do 153 516,30 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

  • 5

    Specyfika: dostawa obejmowała komputery biurkowe, laptopy, monitory i drukarki w pakiecie jednolitym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail