Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
152 480 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Organizacja wyjazdów doskonalących umiejętności społeczne -wyjazdowa Akademia rodzin - Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.3. załącznika nr 6 do SWZ
    Moc Biznesu Joanna Pisula· Wrocław
    Wartość umowy
    92 700 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Warsztaty integracyjne - organizacja treningu kompetencji rodzicielskich ze wspólnym spędzaniem czasu w dniu rodzicielstwa zastępczego dla Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.4. załącznika nr 6 do SWZ
    Communicate Paweł Rychter· Myślibórz
    Wartość umowy
    43 900 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Organizacja szkolenia dla kandydatów na rodziny zastępcze, Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.5. załącznika nr 6 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Organizacja szkolenia dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej- Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.6. załącznika nr 6 do SWZ
    Wartość umowy
    15 880 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Klauzule społeczne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizację usług szkoleniowych dla Uczestników projektu ,,KLAMERKA” (III Edycja)

Zamawiający Powiat Policki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach (Police, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Organizację usług szkoleniowych dla Uczestników projektu ,,KLAMERKA” (III Edycja)”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 152 480 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
152 480 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Moc Biznesu Joanna Pisula (część 1); Communicate Paweł Rychter (część 2); 8882963620 (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 152 480,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT POLICKI, POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W POLICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811781372

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna 2

1.5.2.)Miejscowość

Police

1.5.3.)Kod pocztowy

72-010

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcpr.police.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.pcpr.police.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f97d0279-ba6f-4c63-83e2-395c85174d37

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizację usług szkoleniowych dla Uczestników projektu ,,KLAMERKA” (III Edycja)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f97d0279-ba6f-4c63-83e2-395c85174d37

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231248

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00162269/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Organizacja usług szkoleniowych dla uczestników projektu "Klamerka" - III Edycja

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „KLAMERKA” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00183866

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/1/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

214780,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Organizacja wyjazdów doskonalących umiejętności społeczne -wyjazdowa Akademia rodzin - Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.3. załącznika nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

130760 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Warsztaty integracyjne - organizacja treningu kompetencji rodzicielskich ze wspólnym spędzaniem czasu w dniu rodzicielstwa zastępczego dla Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.4. załącznika nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

43920,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Organizacja szkolenia dla kandydatów na rodziny zastępcze, Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.5. załącznika nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

20100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV - Organizacja szkolenia dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej- Uczestników Projektu „KLAMERKA”, opisana szczegółowo w pkt. 6.6. załącznika nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

20000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

92700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

92700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moc Biznesu Joanna Pisula

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

022472006

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

92700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Communicate Paweł Rychter

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

210245443

7.3.4)Miejscowość

Myślibórz

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43900 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na Część III.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15880 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15880 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15880 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8882963620

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8882963620

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15880 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Policki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Police.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 480 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moc Biznesu Joanna Pisula (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.