Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
158 129 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    79 214 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    78 916 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Samodzielne wykonanie prac - wycinka40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYCINKA I PIELĘGNOWANIE DRZEW WYMAGAJĄCYCH SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO NA TERENIE NADLEŚNICTWA KOBIÓR W ROKU 2026

Zamawiający Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór (Piasek, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „WYCINKA I PIELĘGNOWANIE DRZEW WYMAGAJĄCYCH SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO NA TERENIE…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 158 129 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
158 129 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 10 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    06 maja 2026

    8 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 1 oferta złożona, 1 przyjęta, 0 odrzuconych

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: PHU AMMA ŁUKASZ GÓRA (część 1); Usługi Leśne Mariusz Jaworek (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 158 129,28 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy, podzielone na części

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail