Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
578 533 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 578 533 zł – 1 184 200 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1350W – ul. Przewozińska w Maciejowicach

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie (Garwolin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1350W – ul. Przewozińska w Maciejowicach”, wybierając ofertę wykonawcy PROBUDEX Marek Pieńkosz. Wartość umowy: 578 533 zł. Złożono 11 ofert.

Wartość umowy
578 533 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 lutego 2026

    Termin ofert: 16 marca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 maja 2026

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Prace obejmują budowę chodnika i roboty wykończeniowe, bez części/pakietów, bez unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROBUDEX Marek Pieńkosz (Garwolin), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 578 532,60 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 578 532,60 zł do 1 184 200,37 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail