Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
193 614 zł
Umowa zawarta
4 maja 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 193 614 zł – 470 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Inspektorów Nadzoru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.„Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Krzymów”

Zamawiający Gmina Krzymów (Krzymów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.Instalacja…”, wybierając ofertę wykonawcy AdMat-Eko Martyna Piecuch. Wartość umowy: 193 614 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KrzymówKrzymów, Wielkopolskieopublikowano 5 maja 2026
Wartość umowy
193 614 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lutego 2026

    Termin ofert: 11 lutego 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AdMat-Eko Martyna Piecuch (Skrajnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 193 614,30 zł (umowę zawarto 4 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 193 614,30 zł do 470 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail