Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
223 860 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 223 860 zł – 239 900 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Limit kilometrów gwarancji20%Zasięg minimalny w cyklu mieszanym wg WLTP20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup samochodu elektrycznego typu furgon do 3,5 tony w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.

Zamawiający Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup samochodu elektrycznego typu furgon do 3,5 tony w ramach projektu Młyn Energii –…”, wybierając ofertę wykonawcy WARO Sp. z o.o. Wartość umowy: 223 860 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Kujawsko-Pomorska Akademia InnowacjiToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 4 maja 2026
Wartość umowy
223 860 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WARO Sp. z o.o. (Katowice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 223 860,00 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 223 860,00 zł do 239 900,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

  • 5

    Postępowanie było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Młyn Energii”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail