Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Rozbudowa systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentu wraz z integracją z systemem ERP oraz KSeF dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Rozbudowa systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentu wraz z integracją z systemem ERP oraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306331

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szwajcarska 3

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

61-285

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital-strusia.poznan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-strusia.poznan.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27ecdc85-ac46-450a-b802-24485f921956

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225800

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-05-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00627707

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

„Podniesienie poziomu efektywności, dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych poprzez cyfryzację Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia” współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności” w ramach komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentu wraz z integracją z systemem ERP oraz KSeF dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentu w obszarze procesu akceptacji faktur księgowych wewnętrznych z SIMPLE.ERP a także wdrożeniu siedmiu procesów wniosków wewnętrznych wraz z rozszerzeniem licencji systemu JobRouter Workflow o 100 użytkowników.

3.8.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-01-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

e-MSI Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7881989611

4.3.3.)Ulica

Stablewskiego 47/2N

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-213

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

366601,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00108644/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-02-20

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zamawiający zawarł w umowie zapisy, które nie dotyczyły przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji umowy, tj. zamieścił zapisy o odbiorach częściowych a w tym postępowaniu nie było odbiorów częściowych. Na wniosek Wykonawcy przedłużenie terminu realizacji zamówienia do dnia 31.03.2026r.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zamawiający zawarł w umowie zapisy, które nie dotyczyły przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji umowy, tj. zamieścił zapisy o odbiorach częściowych a w tym postępowaniu nie było odbiorów częściowych. Na wniosek Wykonawcy przedłużenie terminu realizacji zamówienia do dnia 31.03.2026r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.