ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wraz z wdrożeniem przełączników LAN (switchy) oraz licencji na oprogramowanie do pracy biurowej dla IPN – KŚZpNP Oddział w Poznaniu

Zamawiający Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa wraz z wdrożeniem przełączników LAN (switchy) oraz licencji na oprogramowanie do…”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 września 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    19 sierpnia 2026

    Termin ofert: 2 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem 5 przełączników LAN 24 p, 5 przełączników LAN 48 p oraz 140 licencji na oprogramowanie do pracy biurowej, w dwóch częściach.

  • 2

    TerminCzęść 1 ma termin realizacji 60 dni, a część 2 14 dni; oferty można składać na wszystkie części.

  • 3

    ZakresDla części 1 zamawiający wymaga wykazania w ostatnich 3 latach co najmniej jednej dostawy wraz z wdrożeniem przełączników LAN o wartości co najmniej 100 000,00 zł brutto.

  • 4

    ZakresUmowa może być zmieniona w przypadku nowszych rozwiązań technologicznych lub sprzętu o parametrach nie gorszych od oferowanych, bez podwyższenia ceny.

  • 5

    RyzykoNie przewidziano wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy ani zaliczek.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail