Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
5 403 210 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA· Szczecin
    Wartość umowy
    307 500 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Budowa ulicy Sielskiej w m. Ulim. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy Sielskiej o długości około 313 m. Inwestycja obejmuje budowę jezdni, poboczy, zjazdów, progu zwalniającego i urządzenie
    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA· Szczecin
    Wartość umowy
    435 420 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Budowa ulicy Brzozowej w m. Osiedle Poznańskie - ETAP I. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy Brzozowej o długości około 531 m, to jest jezdni wraz ze skrzyżowaniem, dwiema mijankami oraz zja
    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA· Szczecin
    Wartość umowy
    664 200 zł
    7 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    DROGBUD-PRD Sp. z o.o.· Świebodzin
    Wartość umowy
    1 367 046 zł
    8 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    KAMIX Kamil Tołkacz· Zwierzyn
    Wartość umowy
    814 793 zł
    8 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA· Szczecin
    Wartość umowy
    1 814 250 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
41 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres Rękojmi i Gwarancji Jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa i przebudowa dróg na terenie gminy Deszczno w 2026 r.

Zamawiający Gmina Deszczno (Deszczno, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i przebudowa dróg na terenie gminy Deszczno w 2026 r”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 5 403 210 zł. Złożono 41 ofert.

Zamawiający: Gmina DeszcznoDeszczno, Lubuskie (powiat Gorzowski →)opublikowano 2 maja 2026
Łączna wartość umów
5 403 210 zł
Liczba ofert
41 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA (części 1, 2, 3, 6); DROGBUD-PRD Sp. z o.o. (część 4); KAMIX Kamil Tołkacz (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 403 209,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 41 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma STRABAG Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DESZCZNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966935

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubuska 90

1.5.2.)Miejscowość

Deszczno

1.5.3.)Kod pocztowy

66-446

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mariusz.florczak@deszczno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.deszczno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6145ddb-076c-476f-9d4f-a1c8cdd2eb3d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa i przebudowa dróg na terenie gminy Deszczno w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b6145ddb-076c-476f-9d4f-a1c8cdd2eb3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225647

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025245/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa i przebudowa dróg na terenie gminy Deszczno w 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00122221

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.1.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa odcinka drogi gminnej nr 001749F - ul. Akacjowa w miejscowości Glinik, gmina Deszczno.
Zakres inwestycji obemuje:
-rozbiórkę istniejącej nawierzchni drogi gminnej,
-roboty ziemne,
-budowę pełnej konstrukcji drogi o nawierzchni z asfaltu betonowego,
--budowę poboczy ,
-wykonanie utwardzenia terenu i umocnienie skarpy za pomocą płyt ażurowych,
-budowę zjazdów zwykłaych,
-przebudowę części skrzyżowania z drogą powiatową nr 139F i ciągiem pieszo-rowerowym,
-regulację zasuw zaworów sieci wodociagowej,
-regulację włazów studni kanalizacji sanitarnej,
-wymiana hydrantu nadziemnego na podziemny,
-ułożenie rur ochronnych na istniejącej sieci elektroenergetycznej i teletechnicznej,
przestawienie odcinka istniejącego ogrodzenia z siatki i bramy ażurowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

501203,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ulicy Sielskiej w m. Ulim.
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy Sielskiej o długości około 313 m.
Inwestycja obejmuje budowę jezdni, poboczy, zjazdów, progu zwalniającego i urządzenie terenów zielonych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

774368,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ulicy Brzozowej w m. Osiedle Poznańskie - ETAP I.
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy Brzozowej o długości około 531 m, to jest jezdni wraz ze skrzyżowaniem, dwiema mijankami oraz zjazdami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

1019250,7 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa odcinka drogi gminnej nr 001327F - ul. Gajowa w miejscowościach Borek i Brzozowiec.
Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje:
-częściową rozbiórkę istniejących nawierzchni z mieszanek kruszyw mineralnych,
-roboty ziemne związane z korytowaniem pod warstwy konstrukcyjne,
-budowę pełnej konstrukcji drogi o nawierzchni z asfaltu betonowego,
-budowę poboczy gruntowych utwardzonych destruktem bitumicznym lub mieszanką niezwiązaną kruszywa,
-budowę poboczy na łukach poprzez utwardzenie kamieniem polnym,
-budowę zjazdów zwykłych o nawierzchni bitumicznej i z kostki betonowej,
-zabezpieczenie sieci energetycznych i teletechnicznych rurami dwudzielnymi,
-przesunięcie słupa oświetlenia drogowego,
-regulację zasuw, zaworów sieci wodociągowej,
-roboty porządkowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

1461250,8 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ul. Słonecznikowej i Kwiatu Paproci - ETAP I.
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulic asfaltowych Słonecznikowej i Kwiatu Paproci o łącznej długości około 1430 mb wraz z wykonaniem zjazdów i poboczy z kruszywa łamanego. Zaplanowano także wymianę przepustu skrzynkowego o wymiarach 100x100 cm w ciągu istn. rowu. Jezdnia nie będzie obramowana krawężnikami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

1349615,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi gminnej nr 001745F - ul. Zacisze w miejscowości Glinik.
Zakres inwestycji obejmuje:
-roboty przygotowawcze,
-wycinkę drzew i krzewów,
-rozbiórkę istniejących nawierzchni z tłucznia kamiennego,
-rozbiórkę istniejącego budynku gospodarczego i istniejącej wiaty,
-rozbiórkę istniejących ogrodzeń,
-roboty ziemne,
-budowę pełnej konstrukcji drogi o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej oraz betonowych drobnowymiarowych elementów prefabrykowanych,
- budowę placu do obsługi przepompowni,
-budowę poboczy utwardzonych,
-budowę zjazdów zwykłych,
-zabezpieczenie sieci energetycznych nn rurami dwudzielnymi,
-roboty elektryczne w tym montaż słupa oświetleniowego,
-budowę przepustu średnicy DN 600,
-budowę nowego ogrodzenia wraz z bramą wjazdową dwuskrzydłową,
-budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią,
-regulację istniejących włazów studni kanalizacji sanitarnej,
-regulację istniejących zasuw sieci wodociągowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

3714228,53 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

307500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

534598,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

307500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210519722

7.3.3)Ulica

ul. Turkusowa 26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-778

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

307500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

435420 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

749225,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

435420 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210519722

7.3.3)Ulica

ul. Turkusowa 26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-778

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

435420 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

664200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

844967,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

664200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210519722

7.3.3)Ulica

ul. Turkusowa 26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-778

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

664200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1367046,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1709700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1367046,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGBUD-PRD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 080055757

7.3.3)Ulica

ul. Sobieskiego 14

7.3.4)Miejscowość

Świebodzin

7.3.5)Kod pocztowy

66-200

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Prace w zakresie robót ziemnych, podbudowy, robót brukarskich .

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1367046,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

814793,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1340094,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

814793,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KAMIX Kamil Tołkacz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 360549997

7.3.3)Ulica

Wiejska 10

7.3.4)Miejscowość

Zwierzyn

7.3.5)Kod pocztowy

66-542

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

814793,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1814250 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2735251,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1814250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210519722

7.3.3)Ulica

ul. Turkusowa 26

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-778

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1814250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Deszczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Deszczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 403 210 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "BUDOMEX" SPÓŁKA AKCYJNA (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.