Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
243 540 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 243 540 zł – 590 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Kamiennej”

Zamawiający Gmina Oporów (Oporów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Kamiennej”, wybierając ofertę wykonawcy PIOTBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 243 540 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina OporówOporów, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 1 maja 2026
Wartość umowy
243 540 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PIOTBUD Sp. z o.o. (Kłodawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 243 540,00 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 243 540,00 zł do 590 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    WykonawcaPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na "Termomodernizację budynku świetlicy wiejskiej w Kamiennej" wygrała firma EKO-BUD Mariusz Wójcik.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail