Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
634 166 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    238 300 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    228 586 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    167 280 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla 8 obrębów ewidencyjnych z jednostki ewidencyjnej Mikstat (III części)

Zamawiający Powiat Ostrzeszowski (Ostrzeszów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 634 166 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Powiat OstrzeszowskiOstrzeszów, Wielkopolskie (powiat Ostrzeszowski →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
634 166 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 11 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 kwietnia 2026

    4 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GESUT PROJEKT SP Z O.O. (część 1); GEOPLUTA Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta (część 2); MTP sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 634 165,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Wykonanie geodezyjne Mateusz Kubiak, Emilia Kubiak Spółka jawna

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Ostrzeszowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250854777

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 31

1.5.2.)Miejscowość

Ostrzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

63-500

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627320040

1.5.8.)Numer faksu

627301771

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatostrzeszowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatostrzeszowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla 8 obrębów ewidencyjnych z jednostki ewidencyjnej Mikstat (III części)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a70595b-c005-45d2-8a1f-b0be0421968f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225176

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00018609/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla jednostki ewidencyjnej Mikstat

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136616

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GG.272.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

608925,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia – obręby ewidencyjne Mikstat Pustkowie, Kotłów, Biskupice Zabaryczne
Wykonanie prac geodezyjnych związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla obrębów ewidencyjnych: Mikstat Pustkowie, Kotłów, Biskupice Zabaryczne z jednostki ewidencyjnej Mikstat z podziałem na etapy:
Etap I
- analiza możliwości i zakresu wykorzystania danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej z tut. Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego do realizacji pracy,
- pozyskanie i analiza dokumentacji architektoniczno-budowlanej i innych dokumentów,
- weryfikacja i pomiar terenowy,
- projekt roboczej bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali,
- projekt operatu opisowo-kartograficznego z założenia ewidencji budynków i lokali,
- operat geodezyjno-prawny,
Etap II
- udział w wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego oraz rozpatrzeniu uwag zgłoszonych przez strony,
- operat opisowo-kartograficzny z założenia ewidencji budynków i lokali,
- zaimplementowanie w siedzibie Zamawiającego zintegrowanych danych ewidencyjnych do bazy danych prowadzonej w systemie GEO-INFO Mapa w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.5.)Wartość części

227187,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia – obręby ewidencyjne Kaliszkowice Ołobockie, Kaliszkowice Kaliskie
Wykonanie prac geodezyjnych związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla obrębów ewidencyjnych: Kaliszkowice Kaliskie, Kaliszkowice Ołobockie z jednostki ewidencyjnej Mikstat z podziałem na etapy:
Etap I
- analiza możliwości i zakresu wykorzystania danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej z tut. Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego do realizacji pracy,
- pozyskanie i analiza dokumentacji architektoniczno-budowlanej i innych dokumentów,
- weryfikacja i pomiar terenowy,
- projekt roboczej bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali,
- projekt operatu opisowo-kartograficznego z założenia ewidencji budynków i lokali,
- operat geodezyjno-prawny,
Etap II
- udział w wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego oraz rozpatrzeniu uwag zgłoszonych przez strony,
- operat opisowo-kartograficzny z założenia ewidencji budynków i lokali,
- zaimplementowanie w siedzibie Zamawiającego zintegrowanych danych ewidencyjnych do bazy danych prowadzonej w systemie GEO-INFO Mapa w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.5.)Wartość części

208237,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia – obręby ewidencyjne Komorów, Przedborów, Jaźwiny
Wykonanie prac geodezyjnych związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla obrębów ewidencyjnych: Komorów, Przedborów, Jaźwiny z jednostki ewidencyjnej Mikstat z podziałem na etapy:
Etap I
- analiza możliwości i zakresu wykorzystania danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej z tut. Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego do realizacji pracy,
- pozyskanie i analiza dokumentacji architektoniczno-budowlanej i innych dokumentów,
- weryfikacja i pomiar terenowy,
- projekt roboczej bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali,
- projekt operatu opisowo-kartograficznego z założenia ewidencji budynków i lokali,
- operat geodezyjno-prawny,
Etap II
- udział w wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego oraz rozpatrzeniu uwag zgłoszonych przez strony,
- operat opisowo-kartograficzny z założenia ewidencji budynków i lokali,
- zaimplementowanie w siedzibie Zamawiającego zintegrowanych danych ewidencyjnych do bazy danych prowadzonej w systemie GEO-INFO Mapa w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.5.)Wartość części

173500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

318287,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
GESUT PROJEKT SP Z O.O.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PAX GEODEZJA SP Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721337757

7.3.3)Ulica

ul. Obornicka 330,

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-689

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

220 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196769,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

306276,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

228585,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GEOPLUTA Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6221404383

7.3.3)Ulica

Zamkowa 26,

7.3.4)Miejscowość

Ostrzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

63-500

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

228585,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

220 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155902,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244370,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MTP sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5423239538

7.3.3)Ulica

Marszałka Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-020

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

220 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Ostrzeszowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 634 166 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354300-7 (Usługi badań katastralnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GESUT PROJEKT SP Z O.O. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.