Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
240 337 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 240 337 zł – 589 524 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane prace instalacyjno-montażowe oraz zamontowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż nawiertko – zasuw na sieci wodociągowej oraz dostawa i montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem w miejscowości Piłatka w ramach „Modernizacja wodociągów w Gminie Godziszów”

Zamawiający Gmina Godziszów (Godziszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż nawiertko – zasuw na sieci wodociągowej oraz dostawa i montaż wodomierzy…”, wybierając ofertę wykonawcy EKOMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 240 337 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GodziszówGodziszów, Lubelskieopublikowano 30 kwietnia 2026
Wartość umowy
240 337 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKOMEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Janów Lubelski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 240 337,28 zł (umowę zawarto 21 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 240 337,28 zł do 589 524,24 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

  • 5

    F.H.U. KRAK- INSTAL SPÓŁKA JAWNA

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail