Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
713 400 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 713 400 zł – 738 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Projektanta w specjalności architektonicznej (D1)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Projekt budowy hali sportowo – widowiskowej wraz z ukryciem posiadającym funkcję ochronną w części podziemnej z zagospodarowaniem przyległego terenu.

Zamawiający Gmina Markowa (Markowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Projekt budowy hali sportowo – widowiskowej wraz z ukryciem posiadającym funkcję ochronną…”, wybierając ofertę wykonawcy Rid-kon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 713 400 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MarkowaMarkowa, Podkarpackie (powiat Łańcucki →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Wartość umowy
713 400 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odrzucono żadnej oferty, postępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rid-kon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Przemyśl), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 713 400,00 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 713 400,00 zł do 738 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

  • 6

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne "HYDROBUDOWA" Spółka z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail