Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 456 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 156 456 zł – 313 256 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie projektanta20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji budynków na terenie Gminy Kożuchów dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego...

Zamawiający Gmina Kożuchów (Kożuchów, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji budynków na terenie Gminy Kożuchów…”, wybierając ofertę wykonawcy Studio Projektu Budowlanego FILAR. Wartość umowy: 156 456 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KożuchówKożuchów, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Wartość umowy
156 456 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 marca 2026

    Termin ofert: 18 marca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Studio Projektu Budowlanego FILAR (Piła), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 456,00 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 156 456,00 zł do 313 256,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail