Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
171 062 zł
Umowa zawarta
10 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 1 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 171 062 zł – 200 367 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Uzupełnieniu korpusu dróg gminnych na terenie Gminy Drohiczyn w 2026 r.

Zamawiający Gmina Drohiczyn (Drohiczyn, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Uzupełnieniu korpusu dróg gminnych na terenie Gminy Drohiczyn w 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe "ANNA" Marek Tarasiuk. Wartość umowy: 171 062 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DrohiczynDrohiczyn, Podlaskie (powiat Siemiatycki →)opublikowano 29 kwietnia 2026
Wartość umowy
171 062 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe "ANNA" Marek Tarasiuk (Klekotowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 171 062,25 zł (umowę zawarto 10 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 171 062,25 zł do 200 367,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 czerwca 2026 r..

  • 5

    WykonawcaPrzetarg na uzupełnienie korpusu dróg gminnych w Gminie Drohiczyn wygrała firma P.U.H. "DROGOMAX" Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Drohiczyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659059

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J.I.Kraszewskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Drohiczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

17-312

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@drohiczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.drohiczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb29c41f-b03d-4f0c-96ee-5cbb5fd4f8ab

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Uzupełnieniu korpusu dróg gminnych na terenie Gminy Drohiczyn w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb29c41f-b03d-4f0c-96ee-5cbb5fd4f8ab

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00222867

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136357

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie objęte przedmiotem zamówienia polega na uzupełnieniu korpusu dróg gminnych na terenie Gminy Drohiczyn.
Lokalizacja teren całej Gminy Drohiczyn w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
Kruszywo do dostarczenia i profilowania:
-kruszywo naturalne (0-40) z dodatkiem 30 % kruszywa łamanego (0 -31,5) - w ilości 2100 t.
- kamień czysty łamany - kliniec – (0-31,5) w ilości 325 t

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171062,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

200367 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171062,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe "ANNA" Marek Tarasiuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5441393988

7.3.4)Miejscowość

Klekotowo

7.3.5)Kod pocztowy

17-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171062,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Drohiczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drohiczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 171 062 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe "ANNA" Marek Tarasiuk (Klekotowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.