ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup sceny wraz z oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym w ramach zadania pn. „Harmonia dziedzictwa: łączenie litewskich i polskich tradycji kulturowych”. II przetarg

Zamawiający Gmina Nowogród (Nowogród, Podlaskie) prowadził postępowanie „Zakup sceny wraz z oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym w ramach zadania pn. Harmonia…”. Termin składania ofert minął 6 maja 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina NowogródNowogród, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 29 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 6 maja 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    02 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnej sceny estradowej o wymiarach 8m x 6m x 5m, wyposażonej w zadaszenie z plandeki PCV, siatki boczne i tylne, schody oraz elementy zabezpieczające. Zamówienie obejmuje również kompletny system nagłośnieniowy (kolumny aktywne, subwoofery, monitory, mikser cyfrowy, stageboxy, systemy bezprzewodowe, mikrofony) oraz oświetleniowy (reflektory LED, ruchome głowy, listwy, sterownik DMX).

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia
  • 2

    TerminDozwolone oferty częściowe (scena osobno od oświetlenia/nagłośnienia), preferencja dla MŚP, termin realizacji do 30 dni od podpisania umowy, ryzyko opóźnień w dostawach z uwagi na międzynarodowy charakter projektu (Interreg Litwa-Polska).

  • 3

    RyzykoWykonawca zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego sprzętu wraz z profesjonalnym montażem w obiekcie, strojeniem systemu, pomiarami akustycznymi oraz szkoleniem personelu. Wymagane jest dostarczenie szczegółowych parametrów technicznych oferowanego sprzętu, który musi spełniać wskazane minimalne specyfikacje lub być równoważny.

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia
  • 4

    Zakreszamówieniu wymagany jest mikser cyfrowy z minimum 32 wejściami mikrofonowymi i 16 wyjściami XLR, obsługujący 32x32 kanały audio przez USB oraz funkcje sieciowe. Dostarczone muszą zostać również dwa cyfrowe stageboxy z 16 wejściami mikrofonowymi każdy oraz systemy bezprzewodowe, jeden doręczny i jeden nagłowny.

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia
  • 5

    ZakresCzęść oświetleniowa obejmuje 4 reflektory teatralne LED COB (min. 100W, regulacja temperatury barwowej), 4 ruchome głowice LED Wash (zoom 1°-25°), 5 reflektorów Floor PAR (min. 12x10W RGBWA+UV) oraz 6 listew oświetleniowych LED Bar (ok. 1m, RGB+UV).

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia
  • 6

    ZakresOferta musi uwzględniać dostawę akcesoriów takich jak skrzynie transportowe (flight case), pokrowce ochronne, statywy mikrofonowe (wysokie, niskie, proste), okablowanie (sieciowe, sygnałowe, zasilające), rozdzielnie zasilania oraz najazdy kablowe. Dołączone muszą być linki zabezpieczające i uchwyty montażowe.

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia
  • 7

    Zakresskład zamówienia wchodzi również profesjonalny system nagłośnieniowy, w tym 2 aktywne kolumny trójdrożne (15”/6,5”/1,25”, 2000W), 4 aktywne subwoofery (18”, 1800W) oraz 3 monitory aktywne 12” (1000W). Należy również uwzględnić mikser cyfrowy, stageboxy, systemy bezprzewodowe, mikrofony dynamiczne i pojemnościowe oraz zestaw mikrofonów perkusyjnych.

    Źródło: opis przedmiotu zamówienia

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NOWOGRÓD

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669967

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łomżyńska, 41

1.5.2.)Miejscowość

Nowogród

1.5.3.)Kod pocztowy

18-414

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@nowogrod.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowogrod.com

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sceny wraz z oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym w ramach zadania pn. „Harmonia dziedzictwa: łączenie litewskich i polskich tradycji kulturowych”. II przetarg

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8becf1ce-ac4d-4773-a32d-5ece0f2dea4a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00222786

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00108317/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.2 Zakup sceny wraz z oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym w ramach zadania pn. „Harmonia dziedzictwa

łączenie litewskich i polskich tradycji kulturowych”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Program Interreg Litwa – Polska 2021-2027 Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8becf1ce-ac4d-4773-a32d-5ece0f2dea4a

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8becf1ce-ac4d-4773-a32d-5ece0f2dea4a

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

11. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
12. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
13. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
14. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
15. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Nowogród ul. Łomżyńska 41, 18-414 Nowogród, tel. 862175520, gmina@nowogrod.com;
 kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Nowogród pod iod@um.nowogrod.wrotapodlasia.pl, 862175520;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn. Zakup sceny wraz z oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym w ramach zadania pn. „Harmonia dziedzictwa: łączenie litewskich i polskich tradycji kulturowych”. II przetarg , prowadzonym w trybie podstawowym o jakim stanowi art. 275 pkt 1 Pzp;
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320), dalej „ustawa Pzp”;
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup sceny mobilnej . W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest do dostawy i
przeszkolenia 2 osób ze strony Zamawiającego w rozkładaniu i składaniu sceny.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części postępowania znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

44212300-2 - Konstrukcje i ich części

34223000-6 - Przyczepy i naczepy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.
Część II: Dostawa nagłośnienia i oświetlenia scenicznego, musi być ze sobą w pełni kompatybilne oraz zgodne z Opisem
przedmiotu zamówienia.
1)Usługa profesjonalna nagłośnienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia oraz montaż w obiekcie, strojenie systemu
(DSP), pomiary akustyczne, szkolenie personelu (min. 4h).
2)Usługa profesjonalna oświetlenia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia oraz montaż konstrukcji, instalacja urządzeń,
programowanie scen świetlnych oraz szkolenie z obsługi.

4.2.6.)Główny kod CPV

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający odstępuje od żądania złożenia podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający odstępuje od żądania złożenia podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający odstępuje od żądania złożenia podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej. W celu spełnienia warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej, wykonawca, powinien złożyć: a) wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. W Części I Wykonawca musi wykazać, że w tym okresie wykonał minimum jedno zadanie polegające na dostawie sceny mobilnej o wartości minimum 220 tys. zł. W Części II Wykonawca musi wykazać, że w tym okresie wykonał minimum jedno zadanie polegające na dostawie nagłośnienia i oświetlenia scenicznego o wartości minimum 140 tys. zł.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

oświadczenie o grupie kapitałowej

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
W Części I Wykonawca musi wykazać, że w tym okresie wykonał minimum jedno zadanie polegające na dostawie sceny mobilnej o wartości minimum 220 tys. zł.
W Części II Wykonawca musi wykazać, że w tym okresie wykonał minimum jedno zadanie polegające na dostawie nagłośnienia i oświetlenia scenicznego o wartości minimum 140 tys. zł.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Zamawiający informuje, że w celu umożliwienia rzetelnej weryfikacji oraz merytorycznej oceny złożonych ofert, wymaga podania w formularzu ofertowym (lub załączniku cenowym) szczegółowych danych identyfikujących oferowane produkty, w tym nazwy producenta oraz precyzyjnego symbolu/modelu produktu. Powyższe informacje są kluczowe dla stwierdzenia zgodności oferty z treścią dokumentacji zamówienia.
Inne dokumenty
Wykonawca do oferty dołącza szczegółową kalkulację kosztów, będącą załącznikiem do formularza ofertowego, przygotowaną na podstawie wzoru Zamawiającego, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.
Pełnomocnictwo

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Przed podpisaniem umowy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (w przypadku wyboru ich oferty
jako najkorzystniejszej) na żądanie Zamawiającego przedstawią umowę regulującą współpracę tych Wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian znajduje się w projekcie umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-05-06 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8becf1ce-ac4d-4773-a32d-5ece0f2dea4a

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-05-06 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-06-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 06.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Nowogród prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowogród.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44210000-5 (Konstrukcje i części konstrukcji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.