Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
325 501 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 325 501 zł – 473 673 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji (nie krócej niż 36 miesięcy i nie dłużej niż 60 miesięcy)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 17 kamer cyfrowych szybkoobrotowych PTZ współpracujących z platformą VMS Genetec monitoringu wizyjnego miasta Torunia oraz montaż dostarczonych kamer.

Zamawiający Gmina Miasta Toruń (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa 17 kamer cyfrowych szybkoobrotowych PTZ współpracujących z platformą VMS Genetec…”, wybierając ofertę wykonawcy WASKO S.A. Wartość umowy: 325 501 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta ToruńToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 29 kwietnia 2026
Wartość umowy
325 501 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2026

    Termin ofert: 31 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 kwietnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WASKO S.A. (Gliwice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 325 501,05 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 325 501,05 zł do 473 673,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmowały cenę (60%) oraz parametry techniczne i funkcjonalne kamer (40%).

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

  • 6

    WykonawcaZamówienie dotyczące dostawy i montażu 17 kamer cyfrowych wygrała firma NOVOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail