Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW
Zamawiający Gmina Miasta Toruń (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 11:0030d 19h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=211, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 50 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał AGREGATY POLSKA CEZARY BIELAK przy 5 ofertach.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 8790177233 |
| Adres | ul. Sienkiewicza 24/26, 87-100 Toruń |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze |
| Dodatkowe kody CPV | 34223300-9 - Przyczepy |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Korupcja odnosi się do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustaw
- Nadużycia odnoszą się do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający wyk
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający (m. in.) wykluczy wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: - handlu ludźmi,
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający (m. in.) wykluczy wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: - finansowania pr
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający (m. in.) wykluczy wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: - o charakterze t
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz.793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający (m. in.) wykluczy wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: - udziału w zorgan
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający (m. in.) wykluczy wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: - o którym mo
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający wykluczy wykonawcę: wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszcze
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający wykluczy wykonawcę: jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z
- Zgodnie z art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający wykluczy wykonawcę: jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.