Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 546 879 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi powiatowej nr 2996W Mogielnica - Brzechowo w zakresie budowy chodnika na odcinku od km 1+706,5 do km 2+100
    Cena wybranej oferty
    435 086 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice polegająca na budowie chodnika na odcinku od km 7+558 do km 7+969
    Cena wybranej oferty
    508 169 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 2938W Boryszewo - Stróżewko polegająca na budowie chodnika na odcinku od km 0+000 do km 0+907,74
    Cena wybranej oferty
    1 603 624 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice oraz nr 2938W Stróżewko - Rogozino polegająca na budowie chodnika

Zamawiający Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo -…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 546 879 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 29 kwietnia 2026
Łączna wartość ofert
2 546 879 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski (części 1, 3); Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 2 546 879,17 zł.

  • 3

    WykonawcaZłożono łącznie 5 ofert, z czego oferta zwycięska była najkorzystniejsza.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016034

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 57a

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

24 267 68 39

1.5.8.)Numer faksu

24 267 68 81

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdpplock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpplock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.zdpplock.pl/przetargi

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi w imieniu Zarządu Powiatu w Płocku

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg powiatowych nr: 2996W Mogielnica - Brzechowo, nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice oraz nr 2938W Stróżewko - Rogozino polegająca na budowie chodnika

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a917e0e-8f6b-467d-92ad-f9c15a893061

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00221159

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00048047/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa- modernizacja drogi powiatowej nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice polegająca na budowie chodnika

1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej nr 2938W Boryszewo - Stróżewko polegająca na budowie chodnika

1.1.18 Przebudowa drogi powiatowej nr 2996W Mogielnica - Brzechowo w zakresie budowy chodnika na odcinku Łęg Probostwo - Łęg Kościelny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji B3.4.1. „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00102801

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.T.2931/1/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2941254,49 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi powiatowej nr 2996W Mogielnica - Brzechowo w zakresie budowy chodnika na odcinku od km 1+706,5 do km 2+100.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

364234 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 3704W PKP Gozdowo - Proboszczewice polegająca na budowie chodnika na odcinku od km 7+558 do km 7+969

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

577775 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 2938W Boryszewo - Stróżewko polegająca na budowie chodnika na odcinku od km 0+000 do km 0+907,74

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

1999244 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

435085,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

474342,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

435085,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5691000783

7.3.3)Ulica

Nadrzeczna

7.3.4)Miejscowość

Glinojeck

7.3.5)Kod pocztowy

06-450

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

435085 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

508169,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

688215,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

508169,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9710335631

7.3.3)Ulica

Krośniewicka

7.3.4)Miejscowość

Gostynin

7.3.5)Kod pocztowy

09-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

508169 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1603624,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1947292,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1603624,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5691000783

7.3.3)Ulica

Nadrzeczna

7.3.4)Miejscowość

Glinojeck

7.3.5)Kod pocztowy

06-450

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1603624 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
484 925 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł867 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
580 001 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
484 925 zł
Górny kwartyl
867 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 546 879 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Wapnopol" Adam Nowakowski (Glinojeck). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.