Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 10.04.2026 r. do godziny 9:00. Do tego terminu wpłynęły trzy oferty Wykonawców, które podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy PZP

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu - breloczki, piny do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

Zamawiający Muzeum Zamkowe w Malborku (Malbork, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu - breloczki, piny do sklepów muzealnych…”. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Muzeum Zamkowe w MalborkuMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 28 kwietnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 10.04.2026 r. do godziny 9:00. Do tego terminu wpłynęły trzy oferty Wykonawców, które podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy PZP. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 3

    Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu - breloczki, piny do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku została udzielona.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MUZEUM ZAMKOWE W MALBORKU

1.3.)Oddział zamawiającego

Zamek Malbork

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276073

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Starościńska 1

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

556470802

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zamek.malbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zamek.malbork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zamek_malbork

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu - breloczki, piny do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-506339d8-bffa-4df3-899c-b6e3fc3f5106

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00218509

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00063979/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu – breloczki, piny do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00176494

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2611.6.2026.da

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

67140,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa wykonania i dostawy asortymentu do sklepów muzealnych Muzeum Zamkowego w Malborku, w postaci breloczków i pinów w ilościach i rodzajach wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. projekcie umowy i w załączniku nr 2 do SWZ tj. opis przedmiotu zamówienia, zwanym dalej OPZ.
3. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP w sytuacji, gdyby w załącznikach do SWZ tj. projekcie umowy lub opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy PZP, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, należy przyjąć, że każdej: normie, europejskiej ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.

4.5.3.)Główny kod CPV

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18452000-2 - Zapinki

35121600-4 - Zawieszki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 10.04.2026 r. do godziny 9:00. Do tego terminu wpłynęły trzy oferty Wykonawców, które podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy PZP.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79340000-9Usługi reklamowe i marketingowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Zamkowe w Malborku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79340000-9 (Usługi reklamowe i marketingowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.