Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Pawelak Janusz, Pełka Dariusz SIL-VEG-DRUK, Śmich Dariusz SIL-VEG-DRUK

Wartość umowy
111 042 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 111 042 zł – 117 012 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia cząstkowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu druki - notesy, pocztówki, podkładki korkowe, obrazki w passe-partout do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

Zamawiający Muzeum Zamkowe w Malborku (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu druki - notesy, pocztówki, podkładki…”, wybierając ofertę wykonawcy Drukarnia SIL-VEG-DRUK s.c. Wartość umowy: 111 042 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Muzeum Zamkowe w MalborkuMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
111 042 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Drukarnia SIL-VEG-DRUK s.c. (Lubliniec), wspólnie z: Pawelak Janusz, Pełka Dariusz SIL-VEG-DRUK, Śmich Dariusz SIL-VEG-DRUK.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 111 042,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 111 042,00 zł do 117 012,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MUZEUM ZAMKOWE W MALBORKU

1.3.)Oddział zamawiającego

Zamek Malbork

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276073

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Starościńska 1

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

55 647 08 02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zamek.malbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zamek.malbork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zamek_malbork

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu druki - notesy, pocztówki, podkładki korkowe, obrazki w passe-partout do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ce80d14-26a0-4801-92f4-7940c51bc220

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402213

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00063979/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Usługa wykonania i dostawy towaru, asortymentu druki – notesy, pocztówki, podkładki korkowe, obrazki w passe-partout do sklepów muzealnych dla Muzeum Zamkowego w Malborku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00325476

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2611.12.2026.da

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

117000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa wykonania i dostawy asortymentu do sklepów muzealnych Muzeum Zamkowego w Malborku, w postaci notesów, pocztówek, podkładek korkowych, obrazków w passe-partout w ilościach i rodzajach wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty jest w załączniku nr 1 do SWZ tj. projekcie umowy i w załączniku nr 2 do SWZ tj. opis przedmiotu zamówienia, zwanym dalej OPZ.
3. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP w sytuacji, gdyby w załącznikach do SWZ tj. projekcie umowy lub opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy PZP, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, należy przyjąć, że każdej: normie, europejskiej ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.

4.5.3.)Główny kod CPV

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22816000-3 - Bloki papierowe

22300000-3 - Pocztówki, karty okolicznościowe i inne druki

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111042,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117012,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111042,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Drukarnia SIL-VEG-DRUK s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pawelak Janusz, Pełka Dariusz SIL-VEG-DRUK, Śmich Dariusz SIL-VEG-DRUK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5751609767

7.3.3)Ulica

Niegolewskich 12

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.5)Kod pocztowy

42-700

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111042,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79340000-9Usługi reklamowe i marketingowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Zamkowe w Malborku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 111 042 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79340000-9 (Usługi reklamowe i marketingowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Drukarnia SIL-VEG-DRUK s.c. (Lubliniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.