Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Najniższą cenę zaoferował wykonawca CRISTAL TRAVELNET sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, tj. 214 200,00 zł brutto. Cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 150 000,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną, wobec czego zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Danii pn. „Razem silniej, razem skuteczniej – dobre praktyki grup producentów” w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+ na rok 2026

Zamawiający Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Danii pn. Razem silniej, razem skuteczniej…”.

Zamawiający: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 28 kwietnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Najniższą cenę zaoferował wykonawca CRISTAL TRAVELNET sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, tj. 214 200,00 zł brutto. Cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    Ofertyprzetargu na organizację wyjazdu studyjnego do Danii dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wpłynęło 5 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639660210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sieradzka 29

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-163

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wodr@wodr.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wodr.poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282063

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Danii pn. „Razem silniej, razem skuteczniej – dobre praktyki grup producentów” w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+ na rok 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f39d0fa-2064-476d-a63f-00ce7317c305

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00218232

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00060315/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Danii oraz realizacja seminarium - pn. "Razem silniej, razem skuteczniej - dobre praktyki grup producentów"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Plan operacyjny KSOW+ na rok 2026

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00167585

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AG.261.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

150000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Danii pn. „Razem silniej, razem skuteczniej – dobre praktyki grup producentów” w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+ na rok 2026 w podziale na II Etapy:
Etap 1 – Wyjazd studyjny 25-29 maja 2026 r.
Etap 2 – Seminarium podsumowujące - w terminie do trzech tygodni po powrocie z wyjazdu studyjnego, tj. najpóźniej do 19 czerwca 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Najniższą cenę zaoferował wykonawca CRISTAL TRAVELNET sp. z o.o. z siedzibą w Ełku, tj. 214 200,00 zł brutto. Cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 150 000,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty z najniższą ceną, wobec czego zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.