Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
160 398 zł
Umowa zawarta
27 kwietnia 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 160 398 zł – 270 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Małocicach

Zamawiający Gmina Czosnów (Czosnów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Małocicach”, wybierając ofertę wykonawcy ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski. Wartość umowy: 160 398 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina CzosnówCzosnów, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 27 kwietnia 2026
Wartość umowy
160 398 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski (07-320 Małkinia Górna).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 160 398,00 zł (umowę zawarto 27 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 160 398,00 zł do 270 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

  • 6

    WykonawcaZamówienie na remont placu zabaw wygrała firma .

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czosnów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270413

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gminna 6

1.5.2.)Miejscowość

Czosnów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-152

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czosnow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czosnow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czosnow.ezamawiajacy.pl/pn/czosnow/demand/276310/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Małocicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ed8832b-1827-4786-bedd-d4318317e0cc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00217841

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038472/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Remont placu zabaw - SP Małocice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00170393

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: remont istniejącego placu zabaw polegający na wymianie części istniejących, zużytych urządzeń oraz remont pozostałych.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ – Dokumentacja projektowa. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wszystkie wskazane w dokumentacji SWZ znaki towarowe, nazwy lub pochodzenie należy rozumieć jako przykładowe i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach opisu przedmiotu zamówienia tj. w projekcie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

160398,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

270000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

160398,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7591634035

7.3.4)Miejscowość

07-320 Małkinia Górna

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

160398,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212140-9Obiekty rekreacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czosnów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czosnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 160 398 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212140-9 (Obiekty rekreacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski (07-320 Małkinia Górna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.