Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
149 810 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r. Część zamówienia nr 1 - części do pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep- ilość pozycji asortymentowych - 27. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał
    Wartość umowy
    137 323 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r. Część zamówienia nr 2 - części i akcesoria do SpW służby żywnościowej- ilość pozycji asortymentowych - 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik n
    Wartość umowy
    2620 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r. Część zamówienia nr 3 - filtry- ilość pozycji asortymentowych - 61. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ
    Wartość umowy
    9867 zł
    5 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r. Część zamówienia nr 4 - akumulatory- ilość pozycji asortymentowych - 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przyjęty do realizacji termin dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa części i akcesoriów do pojazdów w 2026 roku.

Zamawiający 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa części i akcesoriów do pojazdów w 2026 roku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 149 810 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: 21 Wojskowy Oddział GospodarczyElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 27 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
149 810 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lutego 2026

    Termin ofert: 4 marca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 kwietnia 2026

    4 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: MIROSŁAW ZDZISŁAW PAWLICKI PPHU „MIR-POL” (część 1); AUTO LAND POLSKA S.A. (część 2); „ENERGOMASZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 149 809,70 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Ofertypostępowaniu wpłynęła jedna oferta.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281385396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kwiatkowskiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

21wog@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://21wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1264226

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa części i akcesoriów do pojazdów w 2026 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e38432d-8be8-440d-b6d1-dd1b772a2035

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00216199

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00115377/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 DOSTAWY CZĘŚCI I AKCESORIA DO POJAZDÓW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00126157

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21WOG-SZP.2812.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r.
Część zamówienia nr 1 - części do pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep- ilość pozycji asortymentowych - 27.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

101183,79 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r.
Część zamówienia nr 2 - części i akcesoria do SpW służby żywnościowej- ilość pozycji asortymentowych - 1.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34224200-5 - Części innych pojazdów

4.5.5.)Wartość części

672,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r.
Część zamówienia nr 3 - filtry- ilość pozycji asortymentowych - 61.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34224200-5 - Części innych pojazdów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42514310-8 - Filtry powietrza

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

10258,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy części i akcesoriów do pojazdów w 2026 r.
Część zamówienia nr 4 - akumulatory- ilość pozycji asortymentowych - 12.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, nr 2a i 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34224200-5 - Części innych pojazdów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31410000-3 - Komory galwaniczne

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

31434000-7 - Akumulatory litowe

31431000-6 - Akumulatory ołowiowo-kwasowe

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

42124100-5 - Części generatorów mocy lub silników

31433000-0 - Akumulatory niklowo-żelazowe

4.5.5.)Wartość części

30607,65 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

137323,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157567,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

137323,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIROSŁAW ZDZISŁAW PAWLICKI PPHU „MIR-POL”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711108941

7.3.3)Ulica

Męczenników 21

7.3.4)Miejscowość

Działdowo

7.3.5)Kod pocztowy

13-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

137323,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2619,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4399,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2619,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO LAND POLSKA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393812743

7.3.3)Ulica

Leonharda nr 5A

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-454

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2619,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9866,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14337,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9866,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„ENERGOMASZ” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5832212494

7.3.3)Ulica

Mostowa nr 1

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-778

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9866,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 19

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia dla cz. nr 1 - 6 miesięcy od daty zawarcia umowy
Termin wykonania zamówienia dla cz. nr 2 - 6 miesięcy od daty zawarcia umowy
Termin wykonania zamówienia dla cz. nr 3 - 6 miesięcy od daty zawarcia umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34300000-0Części i akcesoria do pojazdów i si…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
738 525 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 928 zł1 533 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 333 072 zł
Źródło próbki
CPV 34300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 928 zł
Mediana
738 525 zł
Górny kwartyl
1 533 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 149 810 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34300000-0 (Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MIROSŁAW ZDZISŁAW PAWLICKI PPHU „MIR-POL” (Działdowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.