Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
996 300 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup licencji oraz wsparcia dla posiadanego i użytkowego systemu kontroli treści stron internetowych

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup licencji oraz wsparcia dla posiadanego i użytkowego systemu kontroli treści stron…”, wybierając ofertę wykonawcy Comp Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 996 300 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 kwietnia 2026
Wartość umowy
996 300 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2026

    Termin ofert: 23 marca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Comp Spółka Akcyjna (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 996 300,00 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 4

    WykonawcaPrzetarg na zakup licencji oraz wsparcia dla systemu kontroli treści stron internetowych wygrała firma "Grupa T-System" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gabriela.nowak-piechota@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f307c6d-eb47-4fde-ab6e-3bc6078397b0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Usługi i dostawy informatyczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup licencji oraz wsparcia dla posiadanego i użytkowego systemu kontroli treści stron internetowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f307c6d-eb47-4fde-ab6e-3bc6078397b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215921

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039486/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 wsparcie systemu kontroli treści

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00155041

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUI-ZZ.3200.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakup licencji oraz wsparcia dla posiadanego i użytkowego systemu kontroli treści stron internetowych
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach prawa opcji.
3. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest:
a) dostarczenie licencji na System Kontroli Treści Internetowych,
b) dostarczeniu Kontraktów serwisowych i świadczenie usługi wsparcia technicznego dla Systemu Kontroli Treści Internetowych.
4. Przedmiotem objętym prawem opcji jest :
a) Opcja nr 1 - Dostarczenie fizycznego urządzenia do Systemu Kontroli Treści Internetowych, szczegóły w Załączniku nr 1 do umowy – OPZ, pkt. 3a.
b) Opcja nr 2 - Dostarczenie/udzielenie licencji do Systemu Kontroli Treści Internetowych, szczegóły w Załączniku nr 1 do umowy – OPZ, pkt. 3b.
c) Opcja nr 3 - Dostarczenie fizycznego urządzenia do Systemu Kontroli Treści Internetowych, szczegóły w Załączniku nr 1 do umowy – OPZ, pkt. 3c.
5. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo, a nie obowiązek zlecenia usług. Wykonawcy w tym zakresie nie przysługuje roszczenie o zlecenie wykonania usług.
Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

996300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

996300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

996300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Comp Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5220001694

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

996300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72591000-4Rozszerzanie umów serwisowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 996 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72591000-4 (Rozszerzanie umów serwisowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Comp Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.