Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: WODAM GROUP Arkadiusz Michalczyk , MILENA MICHALCZYK.; (wspólnie WODAM S.C. A. MICHALCZYK, M MICHALCZYK)

Wartość umowy
1 092 365 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji dostawy20%Wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)

Zamawiający Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie (Żórawina, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)”, wybierając ofertę wykonawcy WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK. Wartość umowy: 1 092 365 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 092 365 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 marca 2026

    Termin ofert: 3 kwietnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia ani unieważnienia ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK (Tyniec Mały), wspólnie z: WODAM GROUP Arkadiusz Michalczyk , MILENA MICHALCZYK.; (wspólnie WODAM S.C. A. MICHALCZYK, M MICHALCZYK).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 092 365,32 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmowały cenę oraz termin dostawy.

  • 6

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020473740

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Młyńska

1.5.2.)Miejscowość

Żórawina

1.5.3.)Kod pocztowy

55-020

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 31 65 116

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wodociagizorawina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wodociagizorawina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fff4eb9-8bba-437c-bb41-69b428c59e70

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6fff4eb9-8bba-437c-bb41-69b428c59e70

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215475

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00089639/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZGK.271.19.2026.P

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

888101,89 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej zgodnie Załącznikiem nr 1a do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44163200-2 - Osprzęt do przewodów rurowych

44167400-2 - Kolanka

44163100-1 - Rury

42130000-9 - Krany, kurki, zawory i podobna armatura

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1092365,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1092365,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1092365,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WODAM GROUP Arkadiusz Michalczyk , MILENA MICHALCZYK.; (wspólnie WODAM S.C. A. MICHALCZYK, M MICHALCZYK)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8961581775

7.3.3)Ulica

PARKOWA 4B

7.3.4)Miejscowość

Tyniec Mały

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1092365,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44160000-9Rurociągi, instalacje rurowe, rury,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żórawina.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 092 365 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44160000-9 (Rurociągi. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK (Tyniec Mały). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.