ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)

Zamawiający Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie (Żórawina, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)”. Termin składania ofert minął 3 kwietnia 2026, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 kwietnia 2026, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin realizacji dostawy20%Wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    26 marca 2026

    Termin ofert: 3 kwietnia 2026 09:30
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    24 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej, obejmująca m.in. hydranty nadziemne i podziemne (DN 80, DN 100), zasuwy kołnierzowe (DN 80-300) oraz gwintowane (32-50), a także obudowy do zasuw teleskopowe (Ø100, Ø150). Szczegółowa specyfikacja ilościowa i techniczna poszczególnych elementów znajduje się w załączonej tabeli.

    Źródło: Formularz oferty - pdf
  • 2

    TerminKryteriami oceny ofert są cena, termin realizacji zamówienia (maksymalnie 3 dni) oraz wysokość kar umownych. Należy podać proponowaną wysokość kary umownej za każdy dzień zwłoki (minimum 0,5% wartości brutto umowy).

    Źródło: Formularz oferty - pdf
  • 3

    RyzykoWykonawca udziela 36-miesięcznej gwarancji na dostarczone materiały (z wyłączeniem wodomierzy, dla których gwarancja wynosi 24 miesiące), licząc od daty dostawy.

    Źródło: Formularz oferty - pdf
  • 4

    ZakresSzczegółowe informacje o wymaganiach i specyfikacji zamówienia znajdują się na stronie postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fff4eb9-8bba-437c-bb41-69b428c59e70

  • 5

    ZakresZasuwy kołnierzowe mają być wykonane z żeliwa sferoidalnego, z trzpieniem ze stali nierdzewnej, uszczelnieniem trzpienia o-ringami 3+1, klinem z żeliwa sfero zawulkanizowanego EPDM i śrubami pokrywy ze stali nierdzewnej.

    Źródło: OPZ - Wykaz Załącznik nr 1a
  • 6

    ZakresZamówienie obejmuje dostawę hydrantów z systemem monitoringu GPS poboru wody oraz hydrantu ozdobnego Pawełek DN 80 PN10, wkop 1,50m.

    Źródło: OPZ - Wykaz Załącznik nr 1a
  • 7

    ZakresObudowy do zasuw teleskopowe mają mieć zakres regulacji w przedziale 0,9-1,3m.

    Źródło: OPZ - Wykaz Załącznik nr 1a

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020473740

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Młyńska

1.5.2.)Miejscowość

Żórawina

1.5.3.)Kod pocztowy

55-020

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 31 65 116

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wodociagizorawina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wodociagizorawina.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6fff4eb9-8bba-437c-bb41-69b428c59e70

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00173246

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00089639/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej 2026

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fff4eb9-8bba-437c-bb41-69b428c59e70

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Sposób porozumiewania się Zamawiającego z wykonawcami
https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

12. Maksymalny rozmiar plików
przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako
załączniki do jednego formularza).
13. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz
informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
14. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz
udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
15. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz warunkach jej użycia
można znaleźć na stronach internetowych kwalifikowanych dostawców usług zaufania, których lista znajduje się pod adresem
internetowym: http://www.nccert.pl/kontakt.htm.
16. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania usługi profilu zaufanego można znaleźć pod adresem internetowym:
https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufanv.
17. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania podpisu osobistego można znaleźć pod adresem internetowym:
https://www.gov.pl/web/e-dowod/podpis-osobistv.
18. Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres:
przetargi@wodociagizorawina.pl (nie dotyczy składania ofert oraz załączników do oferty) w szczególnych sytuacjach tj. awarii,
błędów lub niedostępności platformy uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego poprzez platformę. Jeżeli
Zamawiający lub wykonawca przekazują oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje za pośrednictwem poczty
elektronicznej, każda ze stron na żądanie drugiej strony niezwłocznie potwierdza fakt ich otrzymania

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

GZGK.271.19.2026.P

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej zgodnie Załącznikiem nr 1a do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

44163200-2 - Osprzęt do przewodów rurowych

44167400-2 - Kolanka

44163100-1 - Rury

42130000-9 - Krany, kurki, zawory i podobna armatura

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i
odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnienie kryteriów:
cena – 60 %
termin realizacji dostawy – 20%
wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy - 20%
Kryterium ceny zostanie obliczone według następującego wzoru:
(Cena najniższej oferty / Cena badanej oferty) x 60 = liczba punktów za kryterium cena.
Kryterium termin realizacji dostawy zostanie obliczone w następujący sposób:
Maksymalny termin realizacji dostawy wymagany w opisie przedmiotu zamówienia wynosi 3 dni od elektronicznego lub pisemnego
złożenia przez Zamawiającego zamówienia.
Wykonawca oferując maksymalny czas realizacji dostawy 3 dni kalendarzowych od elektronicznego lub pisemnego złożenia przez
Zamawiającego zamówienia otrzyma w tym kryterium 0 pkt.
Wykonawca oferując czas realizacji dostawy 2 dni kalendarzowe od elektronicznego lub pisemnego złożenia przez Zamawiającego
zamówienia otrzyma w tym kryterium 10 pkt.
W przypadku, gdy wykonawca zaoferuje czas realizacji dostawy 1 dzień kalendarzowy od elektronicznego lub pisemnego złożenia
przez Zamawiającego zamówienia oferta otrzyma 20 pkt w kryterium czas realizacji.
W sytuacji, gdy Wykonawca nie wskaże w ofercie czasu realizacji zamówienia, oferta taka zostanie uznana za ofertę z maksymalnym
czasem realizacji zamówienia i w tym przypadku Wykonawca otrzyma 0 punktów za kryterium czas realizacji zamówienia.
W przypadku wskazania terminu realizacji dłuższego niż 3 dni oferta zostanie odrzucona.
Kryterium wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy zostanie obliczone w następujący sposób:
Minimalny poziom wysokości kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy wynosi 0,5 % wartości brutto
określonej w § 2 ust. 1 wzoru umowy za każdy dzień zwłoki.
W przypadku, gdy wykonawca zaoferuje poziom wysokości kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy na
poziomie wyższym niż 0,5% do 0,7% oferta otrzyma 10 pkt w kryterium kar umownych.
W przypadku, gdy wykonawca zaoferuje poziom wysokości kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy na
poziomie wyższym niż 0,7% do 1% (lub wyższy) oferta otrzyma 20 pkt w kryterium kar umownych.
W przypadku, gdy wykonawca zaoferuje poziom wysokości kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy na
poziomie 0,5 % oferta otrzyma 0 pkt w kryterium kar umownych.
W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże w ofercie żadnego poziomu kar umownych, oferta taka zostanie uznana jako oferta z
minimalną wysokością kary umownej za każdy dzień zwłoki (0,5%) i otrzyma ona w ramach przedmiotowego kryterium zero (0)
punktów.
W przypadku, gdy wykonawca zaoferuje poziom wysokości kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy na
poziomie niższym niż 0,5% jego oferta zostanie odrzucona.
Łączna liczba punktów za ofertę = liczba punktów za cenę brutto (60%) + termin realizacji dostawy (20%) + liczba punktów za
wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy (20%)

2) Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin realizacji dostawy

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

wysokość kary umownej za zwłokę w wykonaniu przedmiotu umowy

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający na podstawie art. 112 ustawy Pzp, określa warunek/warunki udziału w postępowaniu dotyczący/-e 4. zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na
dostawie armatury wodociągowej i/lub kanalizacyjnej o łącznej wartości co najmniej 400.000,00 zł brutto wykonanej w
okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w
tym okresie. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie niniejszego zamówienia przez dwóch lub
więcej Wykonawców, powyższy warunek musi zostać spełniony w całości przez przynajmniej jednego wykonawcę. Nie
dopuszcza się łączenia potencjałów Wykonawców występujących wspólnie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zgodnie z SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

dokumentu potwierdzający, że dostawa została wykonana należycie (m. in. Referencje)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - Załącznik nr 4 do SWZ
• Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu
albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
• Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na
dostawie armatury wodociągowej i/lub kanalizacyjnej o łącznej wartości co najmniej 400.000,00 zł brutto wykonanej w
okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w
tym okresie. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie niniejszego zamówienia przez dwóch lub
więcej Wykonawców, powyższy warunek musi zostać spełniony w całości przez przynajmniej jednego wykonawcę. Nie
dopuszcza się łączenia potencjałów Wykonawców występujących wspólnie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
2.Zmiana zawartej umowy może nastąpić w przypadku gdy

2.1 ulegnie zmianie stan prawny w zakresie dotyczącym realizowanej umowy, który spowoduje konieczność zmiany sposobu wykonania zamówienia przez Wykonawcę; 2.2 wystąpią przeszkody o charakterze obiektywnym (zdarzenia nadzwyczajne, zewnętrzne i nie-możliwe do zapobieżenia, a więc mieszczące się w zakresie pojęciowym tzw. „siły wyższej”) np. pogoda uniemożliwiająca wykonanie umowy, zdarzenia nie leżące po żadnej ze stron umowy. Strony mają prawo do skorygowania uzgodnionych zobowiązań i przesunąć termin realizacji maksymalnie o czas trwania siły wyższej. Strony zobowiązują się do natychmiasto-wego poinformowania się nawzajem o wystąpieniu ww. przeszkód; 2.3 gdy zaistnieje inna, niemożliwa do przewidzenia w momencie zawarcia umowy okoliczność prawna, ekonomiczna lub techniczna, za którą żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności, skutkująca brakiem możliwości należytego wykonania umowy, zgodnie ze specyfikacją istot-nych warunków zamówienia – zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy, w szcze-gólności terminu realizacji zamówienia. 2.4 dostępność do zamawianego towaru w trakcie realizacji dostaw będzie niemożliwa w związku z jego wycofaniem, zmianą nazwy. W powyższej sytuacji na podstawie pisemnego oświadczenia Wykonawcy popartego dokumentami producenta, Zamawiający dopuszcza zmianę oferowanego towaru (typu - nazwy) z zastrzeżeniem, iż cena nowego towaru nie przekroczy ceny jednostkowej danej pozycji i parametry jakościowe nowego towaru będą nie gorsze niż określone w opisie przedmiotu zamówienia, a Wykonawca dostarczy doku-menty potwierdzające równoważność między zamiennikiem i wzorcem. Zamawiający do-puszcza wydłużenie terminu dostawy o 3 dni robocze licząc od dnia złożenia żądania w formie e-maila, faksu; 3. Ponadto Zamawiający zaznacza , że gdy w trakcie obowiązywania umowy nastąpi zmiana podatku od towarów i usług, wówczas umowa nie ulegnie zmianie w zakresie wysokości ceny brutto. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przyjąć taką cenę netto aby po doliczeniu obo-wiązującej stawki VAT w dniu wystawienia faktury cena brutto nie uległa zmianie.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-04-03 09:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-04-03 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Pełna treść SWZ dostępna na stronie prowadzonego postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44160000-9Rurociągi, instalacje rurowe, rury,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.04.2026, 09:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żórawina.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44160000-9 (Rurociągi. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.