Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna· Rzeszówśrednia firma
Wartość umowy
500 000 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 18 czerwca 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie działań promocyjnych w ramach autorskiego wydarzenia Carpathian Startup Fest 2026

Zamawiający Województwo Podkarpackie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie działań promocyjnych w ramach autorskiego wydarzenia Carpathian Startup Fest…”, wybierając ofertę wykonawcy Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 500 000 zł.

Zamawiający: Województwo PodkarpackieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 24 kwietnia 2026
Wartość umowy
500 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 kwietnia 2026

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia żadnej oferty ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 500 000,00 zł (umowę zawarto 23 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Podkarpackie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581324

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-010

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

(17) 860-67-79

1.5.8.)Numer faksu

(17) 850-17-01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@podkarpackie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.podkarpackie.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie działań promocyjnych w ramach autorskiego wydarzenia Carpathian Startup Fest 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-018f664f-348c-4822-8c21-c1b7918f7559

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215258

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047768/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.38 Carpathian Startup Fest 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne:
Zastosowano tryb zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 1 , w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 11 września 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) zgodnie, z którym zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów - jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

Ze względu na ograniczoną liczbę znaków uzasadnienie faktyczne zostało wpisane w Informacjach dodatkowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-IV.272.1.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie działań promocyjnych dla Województwa Podkarpackiego podczas wydarzenia Carpathian Startup Fest 2026, które odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690260330

7.3.3)Ulica

ul. Szopena 51

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-959

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

500000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-18

Sekcja 8

Informacje dodatkowe

Do Sekcji III, pkt 3.1.1.)
Uzasadnienie faktyczne:
Usługi będące przedmiotem zamówienia mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów. Przedmiot zamówienia będzie realizowany podczas autorskiego wydarzenia Wykonawcy zaproszonego do negocjacji. Nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Podkarpackie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 500 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.