Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 000 zł
Umowa zawarta
1 grudnia 2025
Okres realizacji
5 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 220 000 zł – 255 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA DWÓCH AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH.

Zamawiający Gmina Dąbrowa Biskupia (Dąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA DWÓCH AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Elektryczny Marcin Kierstan. Wartość umowy: 220 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Dąbrowa BiskupiaDąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 24 kwietnia 2026
Wartość umowy
220 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnień postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Elektryczny Marcin Kierstan (Inowrocław), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 220 000,00 zł (umowę zawarto 1 grudnia 2025 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 220 000,00 zł do 255 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 5 dni.

  • 6

    Ofertyprzetargu złożono dwie oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail