Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
383 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) Część nr 1: Sprzątanie jezdni dróg gminnych o nawierzchniach utwardzonych w miejscowościach: Wiślinka, Przejazdowo, Bystra, Lędowo, Rokitnica, Radunica, Roszkowo, Mokry Dwór
    Wartość umowy
    52 000 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 22) Część nr 2: Sprzątanie jezdni dróg gminnych o nawierzchniach utwardzonych w miejscowościach: Juszkowo, Straszyn, Arciszewo, Goszyn, Rotmanka, Borkowo
    Wartość umowy
    108 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 33) Część nr 3: Sprzątanie jezdni dróg gminnych o nawierzchniach utwardzonych w miejscowościach: Łęgowo, Żukczyn, Jagatowo, Żuława, Świńcz, Cieplewo, Rusocin, Wojanowo, Będzieszyn
    Wartość umowy
    69 000 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 44) Część nr 4: Sprzątanie chodników, ciągów pieszo-rowerowych, ścieżek rowerowych i parkingów w miejscowościach: Łęgowo, Żukczyn, Jagatowo, Żuława, Cieplewo, Rusocin, Wojanowo, Będzieszyn
    Wartość umowy
    41 000 zł
    7 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 55) Część nr 5: Sprzątanie chodników, ciągów pieszo-rowerowych, ścieżek rowerowych i parkingów w miejscowościach: Juszkowo, Straszyn, Rotmanka, Borkowo
    Wartość umowy
    55 000 zł
    6 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 66) Część nr 6: Sprzątanie chodników, ciągów pieszo-rowerowych, ścieżek rowerowych i parkingów w miejscowościach: Radunica, Wiślina, Rokitnica, Roszkowo, Przejazdowo, Wiślinka, Dziewięć Włók, Bystra wieś, Lędowo
    Wartość umowy
    58 000 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
37 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dwukrotne w roku 2026 sprzątanie jezdni dróg gminnych o nawierzchniach utwardzonych oraz chodników, ciągów pieszo-rowerowych, ścieżek rowerowych i parkingów na terenie Gminy Pruszcz Gdański

Zamawiający Gmina Pruszcz Gdański (Juszkowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dwukrotne w roku 2026 sprzątanie jezdni dróg gminnych o nawierzchniach utwardzonych oraz…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 383 000 zł. Złożono 37 ofert.

Zamawiający: Gmina Pruszcz GdańskiJuszkowo, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 24 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
383 000 zł
Liczba ofert
37 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 kwietnia 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia ani unieważnienia oferty.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: FCD Piotr Bona (części 1, 3, 4, 6); Dangras Daniel Nowakowski (części 2, 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 383 000,00 zł.

  • 4

    KryteriaKryterium wyboru było najniższe wynagrodzenie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail