Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
640 241 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 599 720 zł – 2 302 095 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 6,8% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane35%Aspekt społeczny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków mieszkalnych na budynek użyteczności publicznej – Dzienny Dom Pomocy przy ul. Podrzecznej 60A, 60B w Łomazach

Zamawiający Gmina Łomazy (Łomazy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków mieszkalnych na budynek użyteczności…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk. Wartość umowy: 640 241 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁomazyŁomazy, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 24 kwietnia 2026
Wartość umowy
640 241 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk (Biała Podlaska), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 640 240,88 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 599 719,87 zł do 2 302 095,06 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 6

    WykonawcaZamówienie na roboty budowlane dotyczące rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania budynków na Dzienny Dom Pomocy w Łomazach wygrała firma ZRiUP "ROZAMET" Ryszard Sławiński.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail