Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 483 838 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    809 000 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 294 838 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    380 000 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Kuźnia Raciborska.

Zamawiający Gmina Kuźnia Raciborska (Kuźnia Raciborska, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Kuźnia Raciborska”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 483 838 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Gmina Kuźnia RaciborskaKuźnia Raciborska, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 24 kwietnia 2026
Łączna wartość ofert
2 483 838 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Dorbud Silesia Sp. z o.o. (części 1, 3); AMTC POLAND Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 2 483 838,38 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "PARTNER" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KUŹNIA RACIBORSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258463

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

SŁOWACKIEGO 4

1.5.2.)Miejscowość

Kuźnia Raciborska

1.5.3.)Kod pocztowy

47-420

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@kuzniaraciborska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kuzniaraciborska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://josephine.proebiz.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Kuźnia Raciborska.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0cd99472-f869-4cab-8302-e4f20dffad7a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00214717

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Zwiększenie efektywności energetycznej poprzez termomodernizację w budynkach gminnych na terenie gminy Kuźnia Raciborska” Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 w ramach Osi Priorytetowej II Fundusze Europejskie na zielony rozwój Działanie 02.02 Efektywność energetyczna budynków użyteczności publicznej

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00104466

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IB.271.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1. Termomodernizacja budynku OSP w miejscowości Rudy przy ulicy Juliusza Rogera 22.

Zakres prac obejmuje:

Roboty branży budowlanej:
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku styropianem,
- ocieplenie dachu wełną mineralną,
- ocieplenie stropodachów styropapą podwójnie laminowaną,
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej oraz bram garażowych,
- wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
- zabudowa sufitu w sali na parterze budynku,
- malowanie ścian wszystkich pomieszczeń OSP,
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.

Roboty branży elektrycznej:
- wykonanie modernizacji (wymiany) istniejącej (leciwej) instalacji elektrycznej i odgromowej i przeciwporażeniowej,
- instalacja gniazd i oświetlenia oraz modernizacja rozdzielnicy RG,
- instalacja siły 230/400V,
- instalacja połączeń wyrównawczych,
- instalacja fotowoltaicznej o mocy 9,90kWp,
- wykonanie pomiarów oraz prób.

Roboty branży sanitarnej:
- wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania w systemie ogrzewania wodnego z rur stalowych ocynkowanych wraz z grzejnikami z głowicami termostatycznymi,
- wymiana istniejącego kotła węglowego na kocioł na pellet (biomasę) o mocy 25 kW,
- wykonanie nowego sytemu odprowadzania spalin,
- montaż zbiornika buforowego o pojemności 500 l,
- system grzewczy oparty o pompy obiegowe. Wykonanie 3 obiegów grzewczych, z zabezpieczenie instalacji c.o. poprzez naczynie wzbiorcze zamknięte o pojemności 100 l oraz zawory bezpieczeństwa,
- odpowietrzenie instalacji zaworami odpowietrzającymi montowanymi przy grzejnikach oraz za pomocą automatycznych zaworów odpowietrzających,
- instalacje elektryczna kotłowni w stopniu ochronnym IP65,
- instalacja wodna i kanalizacyjna,
- wykonanie pomiarów oraz prób.

Uwaga :
Wykonawca zapewni bezpłatny serwis na wbudowane urządzenia, które zgodnie z dokumentacją techniczno - ruchową takiego serwisu wymagają.
Wykonawca załączy do karty gwarancyjnej harmonogram przeglądów gwarancyjnych wbudowanych urządzeń z podaniem terminów przeglądów wymaganych przez producentów.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania czynności serwisowych zgodnie z zapisami zawartymi w dokumentach gwarancyjnych producenta wbudowanych urządzeń technicznych.
O planowanym terminie dokonania przeglądu gwarancyjnego, Wykonawca powiadomi każdorazowo Zamawiającego na piśmie.
Przeglądów gwarancyjnych może dokonywać osoba posiadająca stosowne uprawnienia wydane przez producenta.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.)Wartość części

800063,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2. Termomodernizacja budynku OSP w miejscowości Siedliska przy ulicy Leśna 1.
Zakres prac obejmuje:

Roboty branży budowlanej:
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku styropianem,
- ocieplenie dachu wełną mineralną,
- ocieplenie stropodachów styropapą podwójnie laminowaną,
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej oraz bram garażowych,
- wymiana parapetów zewnętrznych,
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,
- zabudowa sufitu w sali na piętrze budynku,
- demontaż boazerii w sali,
- wymiana posadzki w sali - rozebranie parkietu drewnianego, ułożenie paneli podłogowych,
- malowanie ścian i sufitów,
- wykonanie sufitu podwieszanego w sanitariatach na piętrze budynku,
- wymiana okładzin z płytek ceramicznych.

Roboty branży elektrycznej:
- wykonanie modernizacji (wymiany) istniejącej (leciwej) instalacji elektrycznej i odgromowej i przeciwporażeniowej,
- instalacja gniazd i oświetlenia oraz modernizacja rozdzielnicy RG,
- instalacja siły 230/400V,
- instalacja połączeń wyrównawczych,
- instalacja fotowoltaiczna o mocy 15,40kWp,
- wykonanie pomiarów oraz prób.

Roboty branży sanitarnej:
- wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania w systemie ogrzewania wodnego z rur stalowych ocynkowanych wraz z grzejnikami z głowicami termostatycznymi,
- wymiana istniejącego kotła węglowego na kocioł na pellet (biomasę) o mocy 60 kW,
- wykonanie nowego sytemu odprowadzania spalin,
- montaż zbiornika buforowego o pojemności 1000 l,
- system grzewczy oparty o pompy obiegowe. Wykonanie 6 obiegów grzewczych, jeden z obiegów na ciepłą wodę użytkową, z zabezpieczenie instalacji c.o. poprzez naczynie wzbiorcze zamknięte o pojemności 100 l oraz zawory bezpieczeństwa.
- odpowietrzenie instalacji zaworami odpowietrzającymi montowanymi przy grzejnikach oraz za pomocą automatycznych zaworów odpowietrzających,
- instalacje elektryczna kotłowni w stopniu ochronnym IP65,
- instalacja wodna i kanalizacyjna,
- wykonanie pomiarów oraz prób.
Uwaga :
Wykonawca zapewni bezpłatny serwis na wbudowane urządzenia, które zgodnie z dokumentacją techniczno - ruchową takiego serwisu wymagają.
Wykonawca załączy do karty gwarancyjnej harmonogram przeglądów gwarancyjnych wbudowanych urządzeń z podaniem terminów przeglądów wymaganych przez producentów.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania czynności serwisowych zgodnie z zapisami zawartymi w dokumentach gwarancyjnych producenta wbudowanych urządzeń technicznych.
O planowanym terminie dokonania przeglądu gwarancyjnego, Wykonawca powiadomi każdorazowo Zamawiającego na piśmie.
Przeglądów gwarancyjnych może dokonywać osoba posiadająca stosowne uprawnienia wydane przez producenta.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.)Wartość części

1229447,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3. Termomodernizacja biblioteki Rudy w miejscowości Rudy przy Rogera 11.

Zakres prac obejmuje:

Roboty branży budowlanej:
- ocieplenie ścian zewnętrznych budynku styropianem,
- izolacja ścian piwnic,
- ocieplenie dachu wełną mineralną,
- ocieplenie stropodachów styropapą podwójnie laminowaną,
- remont schodów zewnętrznych,
- wymiana drzwi zewnętrznych,
- wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych,
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.)Wartość części

371793,35 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

809000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1012613,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

809000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dorbud Silesia Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6392027272

7.3.3)Ulica

ul. Sienkiewicza 6A

7.3.4)Miejscowość

Nędza

7.3.5)Kod pocztowy

47-440

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

809000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1294838,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1866012,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1294838,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMTC POLAND Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793253057

7.3.3)Ulica

ul. Młodzieży 9D

7.3.4)Miejscowość

KkRAKÓW

7.3.5)Kod pocztowy

30-829

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1294838,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

380000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

533500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

380000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dorbud Silesia Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6392027272

7.3.3)Ulica

ul. Sienkiewicza 6a

7.3.4)Miejscowość

Nędza

7.3.5)Kod pocztowy

47-440

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3800000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kuźnia Raciborska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kuźnia Raciborska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 483 838 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dorbud Silesia Sp. z o.o. (Nędza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.