Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I
Zamawiający Miasto Grajewo (Grajewo, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie –…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 6 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
24 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 czerwca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIASTO GRAJEWO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 450669714 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Strażacka 6A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grajewo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 19-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@um.grajewo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.grajewo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00213563 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00192429 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I” polegającego na budowie nawierzchni jezdni i kanalizacji deszczowej na odcinku od km 0+000 do km 0+180, obejmującym swym zakresem wykonanie: 1) nawierzchni jezdni z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor szary, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, na podbudowie zasadniczej z kruszywa C50/30 o uziarnieniu 0-31,5 gr. 25 cm po zagęszczeniu, 2) nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor czerwony, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, podbudowie zasadniczej z mieszanki niezwiązanej C50/30 z kruszywa 0/63mm, gr. 25 cm po zagęszczeniu, 3) warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki z kruszywa związanej cementem C3/4 gr. 15 cm, 4) nawierzchni chodników z kostki betonowej gr. 6 cm, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, podbudowie zasadniczej z mieszanki niezwiązanej C50/30, 5) kanalizacji sanitarnej z rur PP o śr. 315 mm SN8, na odcinku Sist02 – S84, studnie z kręgów betonowych o śr. 1000mm. 6) przykanalików sieci kanalizacji deszczowej z rur PVC o śr. 160mm SN 8 (W135 – W 144) wraz ze studzienkami ulicznymi betonowymi i wpustami żeliwnymi z osadnikiem; zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez biuro projektowe Mplan sp. z o.o. z siedzibą ul. Osińskiego 2/6, 13-100 Nidzica, stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I” polegającego na budowie nawierzchni jezdni i kanalizacji deszczowej na odcinku od km 0+000 do km 0+180, obejmującym swym zakresem wykonanie: 1) nawierzchni jezdni z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor szary, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, na podbudowie zasadniczej z kruszywa C50/30 o uziarnieniu 0-31,5 gr. 25 cm po zagęszczeniu, 2) nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor czerwony, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, podbudowie zasadniczej z mieszanki niezwiązanej C50/30 z kruszywa 0/63mm, gr. 25 cm po zagęszczeniu, 3) warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki z kruszywa związanej cementem C3/4 gr. 15 cm, 4) kanalizacji sanitarnej z rur PP o śr. 315 mm SN8, na odcinku Sist02 – S84, studnie z kręgów betonowych o śr. 1000mm. 5) przykanalików sieci kanalizacji deszczowej z rur PVC o śr. 160mm SN 8 (W135 – W 144) wraz ze studzienkami ulicznymi betonowymi i wpustami żeliwnymi z osadnikiem; zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez biuro projektowe Mplan sp. z o.o. z siedzibą ul. Osińskiego 2/6, 13-100 Nidzica, stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-04 10:00 Po zmianie: 2026-05-06 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-04 10:15 Po zmianie: 2026-05-06 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-02 Po zmianie: 2026-06-04 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.