Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
54 612 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 54 612 zł – 235 238 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi w zakresie konserwacji i usuwania awarii systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru, automatyki drzwiowej, systemu oddymiania oraz DSO w Domach Studenta Zamawiającego.

Zamawiający Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi w zakresie konserwacji i usuwania awarii systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru,…”, wybierając ofertę wykonawcy ASO-SERVICE sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 54 612 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
54 612 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 marca 2026

    Termin ofert: 31 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia żadnej oferty ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ASO-SERVICE sp. z o.o. (Olsztyn), mikrofirma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 54 612,00 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 54 612,00 zł do 235 237,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 6

    Wykonawcaprzetargu wpłynęły trzy oferty, spośród których wybrano najkorzystniejszą.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510884205

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Oczapowskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-719

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zbigniew.szlachtowicz@uwm.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.uwm.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi w zakresie konserwacji i usuwania awarii systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru, automatyki drzwiowej, systemu oddymiania oraz DSO w Domach Studenta Zamawiającego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8b483907-d40c-47c3-82eb-81b01e4949f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00213250

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117200/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.21 Konserwacja i naprawa obiektów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00158231

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

119/2026/TP-I/DZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie stałej konserwacji i usuwania awarii systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru, automatyki drzwiowej, systemu oddymiania oraz DSO w Domach Studenta nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 119, w administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W tym wykonywanie przeglądów kwartalnych i rocznych systemów wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ, ust 14 oraz szkolenia pracowników.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy – Załącznik nr 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54612 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

235237,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54612 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASO-SERVICE sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7390101415

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

150000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31625200-5Systemy przeciwpożarowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 54 612 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31625200-5 (Systemy przeciwpożarowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASO-SERVICE sp. z o.o. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.