Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
302 833 zł
Umowa zawarta
22 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 302 833 zł – 455 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane30%Aspekt społeczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

Zamawiający Gmina Krasnopol (Krasnopol, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz. Wartość umowy: 302 833 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KrasnopolKrasnopol, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 23 kwietnia 2026
Wartość umowy
302 833 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnień w postępowaniu.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz (Suwałki), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 302 833,22 zł (umowę zawarto 22 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 302 833,22 zł do 455 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail