Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
175 110 zł
Umowa zawarta
20 kwietnia 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 175 110 zł – 220 931 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie zieleni na terenie Miasta i Gminy Siewierz w 2026 roku

Zamawiający Gmina Siewierz (Siewierz, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie zieleni na terenie Miasta i Gminy Siewierz w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy OGRODNICTWO NIEWIARA KRZYSZTOF KOWAL. Wartość umowy: 175 110 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SiewierzSiewierz, Śląskie (powiat Będziński →)opublikowano 23 kwietnia 2026
Wartość umowy
175 110 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 marca 2026

    Termin ofert: 18 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OGRODNICTWO NIEWIARA KRZYSZTOF KOWAL (Będzin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 110,00 zł (umowę zawarto 20 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 175 110,00 zł do 220 931,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

  • 5

    WykonawcaPostępowanie wygrała firma "Zakład Gospodarki Komunalnej" Sp. z o.o. z siedzibą w Siewierzu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail