Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
99 187 zł
Umowa zawarta
27 marca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa serwisowa pogwarancyjna Systemu Ex Libris Primo w 2026 r. wraz z dostawą i instalacją ulepszeń i nowych wersji bez dodatkowych kosztów

Zamawiający Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa serwisowa pogwarancyjna Systemu Ex Libris Primo w 2026 r. wraz z dostawą i…”, wybierając ofertę wykonawcy ALEPH Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 99 187 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
99 187 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    09 marca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALEPH Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 99 187,20 zł (umowę zawarto 27 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny oferty nie zostały wyszczególnione w przedstawionych danych.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 6

    Zamówienie zostało udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, co wynika z faktu, że Ex Libris Ltd jest wyłącznym producentem, dostawcą i właścicielem systemu Ex Libris Primo.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail