Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 298 967 zł
Umowa zawarta
22 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 16 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 280 833 zł – 1 551 659 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 1,4% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena95%Gwarancja na wykonane roboty5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dachu na budynku głównym ZOL

Zamawiający Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ ,,Leśna Ustroń" w Tucznie (Tuczno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dachu na budynku głównym ZOL”, wybierając ofertę wykonawcy TOM-BUD Tomasz Nagórny. Wartość umowy: 1 298 967 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
1 298 967 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOM-BUD Tomasz Nagórny (Ryczywół), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 298 966,66 zł (umowę zawarto 22 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 280 833,11 zł do 1 551 658,59 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 listopada 2026 r..

  • 5

    WykonawcaPrzetarg na remont dachu wygrała firma "Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ, Leśna Ustroń" w Tucznie".

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ ,,Leśna Ustroń" w Tucznie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331299439

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Staszica 5

1.5.2.)Miejscowość

Tuczno

1.5.3.)Kod pocztowy

78-640

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

67 259 30 04 wew. 25

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zoltuczno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoltuczno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6837bafd-3a23-46c5-9515-6f2ae1633c15

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dachu na budynku głównym ZOL

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6837bafd-3a23-46c5-9515-6f2ae1633c15

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00212544

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00046648/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont dachu na budynku głównym ZOL

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00149531

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SdZP.26.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1170760,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dachu na budynku głównym ZOL położonego w Tucznie przy ul. Staszica 5, w obrębie działki pozostającej w użytkowaniu Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261310-0 - Kładzenie zaprawy

45261400-8 - Pokrywanie

45421132-8 - Instalowanie okien

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1280833,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1551658,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1298966,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOM-BUD Tomasz Nagórny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7631203325

7.3.3)Ulica

Sosnowa 46

7.3.4)Miejscowość

Ryczywół

7.3.5)Kod pocztowy

64-630

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1298966,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokry…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
293 951 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 738 zł529 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
329 619 zł
Źródło próbki
CPV 45260000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 738 zł
Mediana
293 951 zł
Górny kwartyl
529 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ ,,Leśna Ustroń" w Tucznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 298 967 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45260000-7 (Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOM-BUD Tomasz Nagórny (Ryczywół). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.