Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 484 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 199 484 zł – 265 576 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokość kary umownej za każdy dzień zwłoki w dostawie30%Termin wymiany wadliwego produktu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy mięsa i produktów mięsno – wędliniarskich dla Centrum Opieki nad Dzieckiem im. K. Maciejewicza w Szczecinie

Zamawiający Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy mięsa i produktów mięsno – wędliniarskich dla Centrum Opieki nad…”, wybierając ofertę wykonawcy BISSA Sp. z o.o. Wartość umowy: 199 484 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
199 484 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 10 kwietnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BISSA Sp. z o.o. (Stargard), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 483,70 zł (umowę zawarto 21 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 4

    Postępowanie zostało przeprowadzone w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail