Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa sieci wodociągowej do osiedla ul. Nadleśnictwo w miejscowości Czarnowo gm. Pomiechówek

Zamawiający Gmina Pomiechówek (Pomiechówek, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowej do osiedla ul. Nadleśnictwo w miejscowości Czarnowo gm.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PomiechówekPomiechówek, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 22 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 048 042 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pomiechówek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000617166

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna 1a

1.4.2.)Miejscowość

Pomiechówek

1.4.3.)Kod pocztowy

05-180

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pomiechowek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pomiechowek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00210732

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00167690

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci wodociągowej do osiedla ul. Nadleśnictwo w miejscowości Czarnowo gm. Pomiechówek. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie sieci wodociagowej z właczeniem do wodociagu istniejacego, z zasuwami,hydrantami p.poż. nadziemnymi dn80mm, z rur PE100 RC SDR17 PN PN10 , wraz z przeciskami pod przepustem i drogami o naiwrzchni asfaltowej, próbami ciśnienia, dezynfekcją, badaniami laboratoryjnymi, inwentaryzacją powykonawczą i naprawą terenu zniszczonego podczas wykonywania robót. 2) Szczegółowo Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Przedmiarze robót oraz dokumentacji projektowej, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ. 3) Cena oferty winna zostać wyliczona przez Wykonawcę w oparciu o Kosztorys ofertowy, sporządzony na podstawie Przedmiaru robót, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 4) Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w Kosztorysie ofertowym wszystkie pozycje opisane w Przedmiarze robót. Wykonawca nie może również wprowadzać zmian do kosztorysu ofertowego. Wszystkie błędy ujawnione w SWZ Wykonawca winien zgłosić Zamawiającemu przed terminem składania ofert. 5) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Po zmianie: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci wodociągowej do osiedla ul. Nadleśnictwo w miejscowości Czarnowo gm. Pomiechówek. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie sieci wodociągowej z włączeniem do wodociągu istniejącego, z zasuwami, hydrantami p.poż. nadziemnymi dn80mm, z rur SDR 17 PN 10 , wraz z przeciskami pod przepustem i drogami o nawierzchni asfaltowej, próbami ciśnienia, dezynfekcją, badaniami laboratoryjnymi, inwentaryzacją powykonawczą i naprawą terenu zniszczonego podczas wykonywania robót. 2) Szczegółowo Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Przedmiarze robót oraz dokumentacji projektowej, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ. 3) Cena oferty winna zostać wyliczona przez Wykonawcę w oparciu o Kosztorys ofertowy, sporządzony na podstawie Przedmiaru robót, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 4) Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w Kosztorysie ofertowym wszystkie pozycje opisane w Przedmiarze robót. Wykonawca nie może również wprowadzać zmian do kosztorysu ofertowego. Wszystkie błędy ujawnione w SWZ Wykonawca winien zgłosić Zamawiającemu przed terminem składania ofert. 5) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-04-24 10:00 Po zmianie: 2026-04-27 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-04-24 10:30 Po zmianie: 2026-04-27 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-05-23 Po zmianie: 2026-05-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pomiechówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pomiechówek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.