Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 085 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
20 ofertceny: 233 085 zł – 855 771 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie stawu ziemnego na dz. nr ew. 771 obręb Chotcza-Józefów

Zamawiający Gmina Chotcza (Chotcza-Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie stawu ziemnego na dz. nr ew. 771 obręb Chotcza-Józefów”, wybierając ofertę wykonawcy WASKOP Marcin Wasilewski. Wartość umowy: 233 085 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Gmina ChotczaChotcza-Józefów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 22 kwietnia 2026
Wartość umowy
233 085 zł
Liczba ofert
20 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 marca 2026

    Termin ofert: 18 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 kwietnia 2026

    20 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WASKOP Marcin Wasilewski (Zbuczyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 085,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 20 ofert; ceny wahały się od 233 085,00 zł do 855 771,27 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Wykonawcą wybranym do realizacji zamówienia jest GMINA CHOTCZA.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CHOTCZA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000534747

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

60

1.5.2.)Miejscowość

Chotcza-Józefów

1.5.3.)Kod pocztowy

27-312

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@chotcza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-chotcza

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://chotcza.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie stawu ziemnego na dz. nr ew. 771 obręb Chotcza-Józefów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a1489bad-675f-4445-944b-b678080e8fd4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00210638

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00068651/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Wykonanie stawu ziemnego na działce ew. nr 771 w miejscowości Chotcza-Józefów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00137636

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OA.271.1.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

387095,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie stawu ziemnego na dz. nr ew. 771 obręb Chotcza-Józefów

4.5.3.)Główny kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

20

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

20

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233085,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

855771,27 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233085 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WASKOP Marcin Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212659854

7.3.3)Ulica

Słoneczna 26

7.3.4)Miejscowość

Zbuczyn

7.3.5)Kod pocztowy

08-106

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233085,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chotcza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chotcza-Józefów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 085 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45244000-9 (Wodne roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WASKOP Marcin Wasilewski (Zbuczyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 20 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.