Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wydawania i dystrybucji czasopisma naukowego Journal of Hearing Science w formie elektronicznej, w tym usług produkcyjnych, hostingowo-dystrybucyjnych, marketingowych, szkoleniowych oraz......

Zamawiający Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Usługa wydawania i dystrybucji czasopisma naukowego Journal of Hearing Science w formie…”.

Zamawiający: Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 22 kwietnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    Zamówienie zostało udzielone firmie MediPress Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011692096

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

MOCHNACKIEGO 10

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-042

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.koczkodaj@ifps.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.whs.ifps.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut badawczy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wydawania i dystrybucji czasopisma naukowego Journal of Hearing Science w formie elektronicznej, w tym usług produkcyjnych, hostingowo-dystrybucyjnych, marketingowych, szkoleniowych oraz......

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88cfa6b9-618d-4a8e-9aa3-8b8d484d44e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209945

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00152776

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFPS/10/PZP/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie przez Wykonawcę usług wydawania i dystrybucji czasopisma naukowego Journal of Hearing Science w formie elektronicznej, w tym usług produkcyjnych, hostingowo-dystrybucyjnych, marketingowych, szkoleniowych oraz rozwiązań technologicznych w latach 2026–2029.

4.5.3.)Główny kod CPV

22212000-9 - Czasopisma

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32426000-5 - Sieciowy system publikacji

79970000-4 - Usługi publikacji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22212000-9 (Czasopisma). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.