WYKONANIE ROBÓT DROGOWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA
Zamawiający Gmina Miejska Ostróda (Ostróda, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „WYKONANIE ROBÓT DROGOWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
14 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
21 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
28 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 czerwca 2026
8 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIEJSKA OSTRÓDA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510743404 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Adama Mickiewicza 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ostróda |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 14-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sara.bialek@um.ostroda.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bipostroda.warmia.mazury.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00207899 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-21 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00197524 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-30 09:00 Po zmianie: 2026-05-05 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-30 09:10 Po zmianie: 2026-05-05 09:10 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-29 Po zmianie: 2026-06-03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.