Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" – Jerzy Ryskowski

Wartość umowy
587 202 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 15 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpoczęcia wykonania robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe grysami i emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe grysami i emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych…”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" - Emilia Ryskowska. Wartość umowy: 587 202 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
587 202 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 marca 2026

    Termin ofert: 20 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" - Emilia Ryskowska (Wielgie), wspólnie z: PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" – Jerzy Ryskowski.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 587 202,00 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2026 r..

  • 5

    Wykonawcą wyłonionym w postępowaniu jest P.H.U. "DROGBUD" Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Mrągowie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510751154

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bałtycka 20

1.5.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

11-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@zdp.ketrzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.ketrzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1267516

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg publicznych wynikających z ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tj. Dz. U. z 2022r. poz. 1693 z późn.zm.) należących do samorządu powiatowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty cząstkowe grysami i emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d610e511-0a11-4581-a1ed-2c56bddc473e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00204916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00592071/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remonty cząstkowe grysami i emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00142184

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.PK.343.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy grysami i emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, opisany w ust. 2 i załącznikach wskazanych w ust. 4.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa tabela Formularza ofertowego i STWIORB na podstawie, której Wykonawca winien przedstawić ofertę. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, który jest konieczny z punktu widzenia przepisów prawa, wiedzy technicznej i sztuki budowlanej dla uzyskania finalnego efektu określonego przedmiotem zamówienia.
3. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 7 do SWZ.
4. Szczegółowe rozwiązania a w szczególności techniczne, materiałowe, organizacyjne i realizacyjne określa:
1) STWiORB - zał. nr 8 do SWZ,
2) Przedmiar robót - zał. nr 9 do SWZ.
Numeracja ustępów zgodna z SWZ pełny tekst z rozdz. VI SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

587202,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

587202,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

587202,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" - Emilia Ryskowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" – Jerzy Ryskowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 4660294487

7.3.4)Miejscowość

Wielgie

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

587202,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Doprecyzowanie terminu wykonania umowy: do 15.11.2026r. lub do dnia wyczerpania ogólnej kwoty wartości zamówienia, w zależności co nastąpi wcześniej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
306 130 zł1 681 835 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 375 705 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
306 130 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 681 835 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 587 202 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU "MARDAR - DARIUSZ ZAWULEWSKI" - Emilia Ryskowska (Wielgie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.