Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
27 232 zł
Umowa zawarta
13 kwietnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla Urzędu Gminy Purda w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Zamawiający Gmina Purda (Purda, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla Urzędu Gminy Purda w ramach Projektu grantowego…”, wybierając ofertę wykonawcy ISS IT Security System Sp. z o.o. Wartość umowy: 27 232 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PurdaPurda, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 20 kwietnia 2026
Wartość umowy
27 232 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaWszystkie złożone oferty zostały dopuszczone do oceny, a postępowanie nie zostało unieważnione.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ISS IT Security System Sp. z o.o. (Katowice), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 27 232,20 zł (umowę zawarto 13 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

  • 6

    Ofertypostępowaniu na dostawę zasilaczy awaryjnych UPS dla Urzędu Gminy Purda, wpłynęła jedna oferta.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PURDA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743189

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Purda 19

1.5.2.)Miejscowość

Purda

1.5.3.)Kod pocztowy

11-030

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 89 512 22 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@purda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.purda.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1e0505b-31ea-448d-9ecc-45c9cf33c3c4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla Urzędu Gminy Purda w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e1e0505b-31ea-448d-9ecc-45c9cf33c3c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00204875

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031713/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla Urzędu Gminy Purda w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane jest w ramach projektu: „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Purda” realizowanego w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Umowa o powierzenie grantu: FERC.02.02-CS.01-001/23/1153/ FERC.02.02-CS.01/001/23/2024.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00148346

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy awaryjnych UPS przeznaczonych do zabezpieczenia infrastruktury informatycznej Urzędu Gminy Purda w ramach realizacji projektu

„Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Purda” realizowanego w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Umowa o powierzenie grantu: FERC.02.02-CS.01-001/23/1153/ FERC.02.02-CS.01/001/23/2024. Zasilacze UPS będą wykorzystywane do zapewnienia ciągłości działania systemów informatycznych oraz ochrony infrastruktury teleinformatycznej przed skutkami przerw w dostawie energii elektrycznej oraz zakłóceń sieci energetycznej. Zakres zamówienia: Zamówienie obejmuje dostawę trzech typów zasilaczy awaryjnych: - UPS do serwerowni - 1 sztuka. - UPS dla stanowisk pracy pracowników - 30 sztuk. - UPS do urządzeń sieciowych - 2 sztuki. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Rozdziale III SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27232,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27232,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27232,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ISS IT Security System Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9542850018

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 40/2a

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-008

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27232,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Purda prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Purda.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 27 232 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31682500-5 (Awaryjny sprzęt elektryczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ISS IT Security System Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.