Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
653 095 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    SEVEN MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Łódź
    Wartość umowy
    618 125 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2samochodowy transport krwi i składników krwiopochodnych oraz doraźne kursy dla potrzeb Działu Diagnostyki Laboratoryjnej, Apteki Szpitalnej oraz Zakładu Diagnostyki Obrazowej
    Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi· Łódź
    Wartość umowy
    34 970 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dysponowanie sprzętem ułatwiającym wnoszenie pacjenta, którego waga przekracza 120 kg, prz40%Zapewnienie świadczenia usług z użyciem pojazdu uprzywilejowanego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP 27/25 Samochodowy transport sanitarny, transport krwi i składników krwiopochodnych oraz transport dla potrzeb niektórych komórek medycznych Szpitala

Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „ZP 27/25 Samochodowy transport sanitarny, transport krwi i składników krwiopochodnych…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 653 095 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
653 095 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 października 2025

    Termin ofert: 23 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 kwietnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SEVEN MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 1); Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 653 095,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail