Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
488 304 zł
Umowa zawarta
23 marca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%„Termin udostępnienia platformy do realizacji usługi szkoleń”20%„Termin udzielenia gwarancji na serwer i dyski do serwera”10%„Zapewnienie w zakresie gwarancji pozostawienia u Zamawiającego dysku twardego serwera w p10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja projektu "Cyberbezpieczny Samorząd " w Gminie Somianka

Zamawiający Gmina Somianka (Somianka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja projektu "Cyberbezpieczny Samorząd " w Gminie Somianka”, wybierając ofertę wykonawcy EXATEL SPÓLKA AKCYJNA. Wartość umowy: 488 304 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SomiankaSomianka, Mazowieckie (powiat Wyszkowski →)opublikowano 17 kwietnia 2026
Wartość umowy
488 304 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EXATEL SPÓLKA AKCYJNA (WARSZAWA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 488 303,66 zł (umowę zawarto 23 marca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 4

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail