Przebudowa i rewitalizacja Parku Staromiejskiego w Sieradzu w ramach zadania pn. „Wzmocnienie ochrony przyrody i bioróżnorodności w Parku Staromiejskim w Sieradzu”
Zamawiający Gmina Miasto Sieradz (Sieradz, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa i rewitalizacja Parku Staromiejskiego w Sieradzu w ramach zadania pn.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 292 813 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
17 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
24 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTO SIERADZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 730934335 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | plac Wojewódzki 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sieradz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 438266114 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@umsieradz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.umsieradz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00203977 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00193880 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: a) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z sumą ubezpieczenia na kwotę minimum 5.000.000,00 złotych (suma gwarancyjna). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy jeden z nich samodzielnie, niektórzy z nich w części bądź łącznie wykażą się posiadaniem ubezpieczenia na kwotę minimum 5.000.000,00 złotych. b) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli: - Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 roboty o wartości minimum 3.500.000,00 zł brutto każda, z których każda obejmować musi swoim zakresem budowę lub przebudowę, lub rewitalizację, lub rewaloryzację parku lub terenów zielonych, zaś zakres wykonywanych prac musi objąć co najmniej wykonanie ścieżek lub chodników o nawierzchni wodoprzepuszczalnej - urządzenie zieleni, zamontowanie nowych elementów małej architektury oraz budowę lub przebudowę, lub modernizację oświetlenia. UWAGA: Poprzez nawierzchnię wodoprzepuszczalną należy rozumieć następujące rodzaje nawierzchni: nawierzchnię mineralną lub nawierzchnię mineralną wzmocnioną, lub nawierzchnię mineralno-żywiczną. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy co najmniej jeden z nich wykaże się posiadaniem zdolności w pełnym zakresie (wykonaniem obydwu określonych wyżej robót budowlanych w pełnym zakresie) i wykona roboty, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wykonawca wykaże, że dysponuje osobą mogącą pełnić funkcję: - kierownika budowy branży budowalnej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 60 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 60 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży sanitarnej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży drogowej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży elektrycznej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót w zakresie zagospodarowania zielenią, posiadającego wykształcenie wyższe w specjalności architektura krajobrazu lub ogrodnictwo lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego w pełnieniu funkcji kierownika robót lub osoby odpowiedzialnej za realizację robót w zakresie zagospodarowania terenów zieleni lub pielęgnacji terenów zieleni. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. Doświadczenie zawodowe, o którym mowa powyżej, Zamawiający będzie liczył na dzień upływu terminu składania ofert. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy co najmniej jeden z nich wykaże się dysponowaniem wymaganymi osobami. Po zmianie: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: a) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z sumą ubezpieczenia na kwotę minimum 5.000.000,00 złotych (suma gwarancyjna). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy jeden z nich samodzielnie, niektórzy z nich w części bądź łącznie wykażą się posiadaniem ubezpieczenia na kwotę minimum 5.000.000,00 złotych. b) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli: - Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 roboty o wartości minimum 3.500.000,00 zł brutto każda, z których każda obejmować musi swoim zakresem budowę lub przebudowę, lub rewitalizację, lub rewaloryzację parku lub terenów zielonych, zaś zakres wykonywanych prac musi objąć co najmniej wykonanie ścieżek lub chodników o nawierzchni wodoprzepuszczalnej - urządzenie zieleni, zamontowanie nowych elementów małej architektury oraz budowę lub przebudowę, lub modernizację oświetlenia. UWAGA: Poprzez nawierzchnię wodoprzepuszczalną należy rozumieć następujące rodzaje nawierzchni: nawierzchnię mineralną lub nawierzchnię mineralną wzmocnioną, lub nawierzchnię mineralno-żywiczną. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy co najmniej jeden z nich wykaże się posiadaniem zdolności w pełnym zakresie (wykonaniem obydwu określonych wyżej robót budowlanych w pełnym zakresie) i wykona roboty, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wykonawca wykaże, że dysponuje osobą mogącą pełnić funkcję: - kierownika budowy branży budowalnej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 60 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 60 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży sanitarnej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży drogowej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót branży elektrycznej, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub robót. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie budowlanej w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. - kierownika robót w zakresie zagospodarowania zielenią, posiadającego wykształcenie wyższe w specjalności architektura krajobrazu lub ogrodnictwo lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz minimum 36 miesięcy doświadczenia zawodowego w pełnieniu funkcji kierownika robót lub osoby odpowiedzialnej za realizację robót w zakresie zagospodarowania terenów zieleni lub pielęgnacji terenów zieleni. Wykonawca przedstawi w wykazie osób doświadczenie w miesiącach wraz z podaniem stanowiska, jakie dana osoba pełniła w tym okresie lub okresach przy realizacji robót, przy których zdobyła wymagane doświadczenie. Suma wykazanych miesięcy musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, przy czym do okresu doświadczenia nie wlicza się okresów pokrywających się w czasie – w przypadku jednoczesnego pełnienia funkcji przy więcej niż jednej robocie w tym samym okresie, okres ten może być liczony wyłącznie jednokrotnie. Doświadczenie zawodowe, o którym mowa powyżej, Zamawiający będzie liczył na dzień upływu terminu składania ofert. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek zostanie uznany za spełniony, gdy co najmniej jeden z nich wykaże się dysponowaniem wymaganymi osobami. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4.1. | Informacje dotyczące wadium Przed zmianą | 1. Przystępując do niniejszego postępowania, każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 150.000,00 zł (słownie złotych: sto pięćdziesiąt tysięcy 00/100). 2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą, tj. od dnia złożenia oferty do 27.05.2026 r. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) gwarancjach bankowych, c) gwarancjach ubezpieczeniowych, d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dna 9 listopada 2000 r., o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98) – dalej u.p.a.r.p. 4. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert. Wadium w pieniądzu należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego: Bank PKO BP nr 86 1020 4564 0000 5502 0040 9680 z podaniem tytułu: „wadium w postępowaniu pn. „Przebudowa i rewitalizacja Parku Staromiejskiego w Sieradzu w ramach zadania pn. „Wzmocnienie ochrony przyrody i bioróżnorodności w Parku Staromiejskim w Sieradzu”. 5. W przypadku wadium wnoszonego w pieniądzu, jako termin wniesienia wadium przyjęty zostaje termin uznania kwoty na rachunku Zamawiającego. 6. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. Wadium wniesione w formie innej niż pieniężna: a) musi posiadać ważność co najmniej do końca terminu związania Wykonawcy złożoną przez niego ofertą, b) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. c) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, musi zabezpieczać działania i zaniechania wszystkich Wykonawców, tj. jednoznacznie wskazywać, że obejmuje swoim zakresem podmiotowym wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 7. Gwarancja bankowa lub ubezpieczeniowa powinna być nieodwołalna i bezwarunkowa oraz płatna na pierwsze żądanie. 8. W przypadku gdy Wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł je w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą bądź złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. Po zmianie: 1. Przystępując do niniejszego postępowania, każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 150.000,00 zł (słownie złotych: sto pięćdziesiąt tysięcy 00/100). 2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą, tj. od dnia złożenia oferty do 28.05.2026 r. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) gwarancjach bankowych, c) gwarancjach ubezpieczeniowych, d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dna 9 listopada 2000 r., o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98) – dalej u.p.a.r.p. 4. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert. Wadium w pieniądzu należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego: Bank PKO BP nr 86 1020 4564 0000 5502 0040 9680 z podaniem tytułu: „wadium w postępowaniu pn. „Przebudowa i rewitalizacja Parku Staromiejskiego w Sieradzu w ramach zadania pn. „Wzmocnienie ochrony przyrody i bioróżnorodności w Parku Staromiejskim w Sieradzu”. 5. W przypadku wadium wnoszonego w pieniądzu, jako termin wniesienia wadium przyjęty zostaje termin uznania kwoty na rachunku Zamawiającego. 6. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. Wadium wniesione w formie innej niż pieniężna: a) musi posiadać ważność co najmniej do końca terminu związania Wykonawcy złożoną przez niego ofertą, b) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. c) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, musi zabezpieczać działania i zaniechania wszystkich Wykonawców, tj. jednoznacznie wskazywać, że obejmuje swoim zakresem podmiotowym wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 7. Gwarancja bankowa lub ubezpieczeniowa powinna być nieodwołalna i bezwarunkowa oraz płatna na pierwsze żądanie. 8. W przypadku gdy Wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł je w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą bądź złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-28 10:00 Po zmianie: 2026-04-29 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-28 10:30 Po zmianie: 2026-04-29 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-27 Po zmianie: 2026-05-28 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).