Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
22 140 zł
Umowa zawarta
18 marca 2026
Okres realizacji
do 4 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 22 140 zł – 88 335 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

wykonanie usługi produkcji spotu reklamowego wydarzenia i reportażu promocyjnego (reklamowego) z wydarzenia oraz przeprowadzenia promocyjnej kampanii reklamowej w telewizji

Zamawiający Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „wykonanie usługi produkcji spotu reklamowego wydarzenia i reportażu promocyjnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Telewizja TOYA Sp. z o.o. Wartość umowy: 22 140 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
22 140 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie stwierdzono odrzucenia ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Telewizja TOYA Sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 22 140,00 zł (umowę zawarto 18 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 22 140,00 zł do 88 334,90 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 4 kwietnia 2026 r..

  • 6

    Media Group S.A.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ZGIERZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101788323

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 46

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

raf@binar.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://policealna.lodzkie.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7537c4ff-ec9f-4ed3-8f10-320d1870fc8a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

wykonanie usługi produkcji spotu reklamowego wydarzenia i reportażu promocyjnego (reklamowego) z wydarzenia oraz przeprowadzenia promocyjnej kampanii reklamowej w telewizji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7537c4ff-ec9f-4ed3-8f10-320d1870fc8a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00203826

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025372/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 usługa promocji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00131219

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/3/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

20325,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi produkcji spotu reklamowego wydarzenia i reportażu promocyjnego (reklamowego) z wydarzenia oraz przeprowadzenia promocyjnej kampanii reklamowej w telewizji. Promocja dotyczy upowszechnienia i zachęcenia do udziału w Kongresie Beauty & Health Future. Branże przyszłości – kompetencje jutra oraz upowszechnienia informacji o efektach Kongresu realizowanego w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności organizowanych przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu
Kongres odbędzie się w terminie: 01.04.2026

4.5.3.)Główny kod CPV

92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88334,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Telewizja TOYA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7292613574

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 22 140 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92111210-7 (Produkcja filmów reklamowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Telewizja TOYA Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.